Magda Gessler jest szczęśliwą mamą i babcią. Jak się zmieniała?

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: x-news
Magda Gessler obchodzi urodziny, ale wcale nie myśli o emeryturze. Choć jest szczęśliwą mamą i babcią, to nie zwalnia tempa. Szykuje następny sezon "Kuchennych Rewolucji" i "MasterChefa". Z wiru pracy wyrwała się na wczasy na Teneryfie, gdzie świętuje swój jubileusz.

Magda Gessler mimo napiętego grafiku znalazła czas na chwilę wytchnienia. Z Instagrama gwiazdy można się dowiedzieć, że obecnie przebywa na Teneryfie, gdzie świętuje swoje urodziny.

Magda Gessler - wiek

Magda Gessler to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego show-biznesu. 10 lipca 2022 restauratorka skończyła 69 lat. Gwiazda TVN jest mamą Lary i Tadeusza, z których jest niezwykle dumna. Jej córka jest żoną Piotra Szeląga, z którym ma córkę Nenę. Para spodziewa się drugiego dziecka. Magda Gessler chętnie spędza czas z wnuczką. Jest też bardzo szczęśliwa z udanego związku syna. Tadeusz Müller niedawno poślubił Małgorzatę Downar.

Także sama Magda Gessler szykuje się do ślubu. Słynna restauratorka przyjęła zaręczyny wieloletniego partnera Waldemara Kozerawskiego. Ich miłość jest jak scenariusz filmowy. Para poznała się ponad 40 lat temu. W młodości rozstali się na 23 lata, ale ich drogi znów się ze zeszły. Od ponad dwóch dekad są w związku. Dzieci i ukochany co roku pamiętają o życzeniach dla Magdy Gessler, za które restauratorka zawsze dziękuje na Instagramie.

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Gessler - jak się zmieniła?

Magda Gessler to niekwestionowana ikona polskiej telewizji. Gwiazda wypracowała swój własny styl, który przemyca także do restauracji, w których przeprowadza rewolucje. W jej garderobie królują kolory. Stylizacje Magdy Gessler świetnie współgrają z jej osobowością - są barwne, niebanalne, oryginalne i pełne smaku. Jak mówi w wywiadach, inspiracje czerpie z kultury innych krajów i często wraca wspomnieniami do czasów swojego dzieciństwa i młodości.

Już jako dziecko Magda Gessler mogła zasmakować innych kultur. Jej ojciec Mirosław Ikonowicz, był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, toteż ze względu na charakter wykonywanej pracy rodzina często się przeprowadzała. Wychowała się między innymi na Kubie, mieszkała też w Sofii. Studiowała sztukę na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. Liczne podróże sprawiły, że Magda Gessler dobrze poznała języki obce i jest bardzo otwarta w kontaktach z innymi ludźmi.

Oto kilka stylizacji Magdy Gessler na przestrzeni lat. Tak ewoluował jej styl:

Magda Gessler w 2007 roku
Magda Gessler w 2007 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2009 roku
Magda Gessler w 2009 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2011 roku
Magda Gessler w 2011 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2013 roku
Magda Gessler w 2013 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2016 roku
Magda Gessler w 2016 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2018 roku
Magda Gessler w 2018 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2020 roku
Magda Gessler w 2020 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2022 roku
Magda Gessler w 2022 roku
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler w 2022 roku
Magda Gessler w 2022 roku
Źródło: x-news

Magda Gessler - kariera, "Kuchenne Rewolucje", "MasterChef"

Magda Gessler jest właścicielką kilkunastu restauracji, edukatorką i jedną z najbarwniejszych osobowości telewizyjnych. Restauratorka popularność zdobyła dzięki prowadzeniu show "Kuchenne Rewolucje". Fani pokochali jej bogatą osobowość, nieszablonowy styl bycia i wyjątkowe stylizacje, którymi nieustannie zachwyca. Ze stacją TVN jest związana od 2010 roku i poza "Kuchennymi Rewolucjami" widzowie mogą oglądać w show "MasterChef". Tak wspomina dzień, w którym dostała propozycję poprowadzenia "Kuchennych Rewolucji":

"Gdy się dowiedziałam, jakie byłoby moje zadanie, od razu poczułam ekscytację. Ucieszyłam się, że będę mogła zwiedzić całą Polskę i pomagać ludziom. Poczułam się wyróżniona, bo ten format prowadzili głównie mężczyźni, np. Gordon Ramsay. A tu taki kredyt zaufania – firma Constantin i stacja TVN widzą w tej roli kobietę. Ten program miał szansę zmienić moje życie" - mówiła w wywiadzie dla Faktu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości