Agnieszka Woźniak-Starak wspomina najlepszy prezent od męża. "Był bardzo zaskakujący"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszym wywiadzie opowiedziała o najgorszym i najlepszym prezencie, jaki znalazła pod choinką. Wyznanie gwiazdy może zaskoczyć wiele osób, ponieważ była to bardzo nietypowa rzecz. Dostała ją od męża.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, a większość osób już na początku grudnia ogarnia przedświąteczny szał. Gwiazdy również kochają ten okres i chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami choinek czy wypieków. Do tego grona nie należy jednak Agnieszka Woźniak-Starak, która przyznała, że zdecydowanie woli Wielkanoc od Bożego Narodzenia.

Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia

Agnieszka Woźniak-Starak nie przepada za świętami Bożego Narodzenia

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Fakt". Dziennikarka została zapytana o Boże Narodzenie i przyznała, że to nie są jej ulubione święta w roku, a w tej kwestii zdecydowanie woli Wielkanoc. Gwiazda podkreśliła, że mimo to stara się pomagać najbliższym i oczywiście nie zapomina o prezentach.

"Nie wpadam w takich przedświąteczny szał robienia zakupów, gotowania, bo mam bardzo kochaną mamę, która zawsze to robi, a ja staram się trochę pomagać" — zdradziła Agnieszka Woźniak-Starak.

Przy okazji prowadząca "Dzień Dobry TVN" zaznaczyła, że przy sprawianiu prezentów stara się dbać o to, by były dopasowane do odbiorcy. Sama bowiem do tej pory pamięta, jaki był najbardziej nietrafiony upominek, jaki dostała w swoim życiu.

"Dostałam od mojego ówczesnego chłopaka portfel i strzeliłam takiego focha, bo nie chciałam portfela. I to pamiętam lepiej niż najlepszy prezent" - wspominała.

Agnieszka Woźniak-Starak najlepszy prezent dostała od swojego męża

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak stanowili jedno z najbardziej zgranych małżeństw w show-biznesie. Para zaczęła swoją relację od przyjaźni, która później przerodziła się w coś większego. Relacja małżonków była wyjątkowa: dzieli bowiem ze sobą nie tylko troski życia codziennego, ale przede wszystkim też pasje. Ich związek przerwała tragiczna i niespodziewana śmierć biznesmena. Piotr Woźniak-Starak w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku wypadł ze swojej motorówki, którą pływał po jeziorze Kisajno. Po pięciu dniach intensywnych poszukiwań policja znalazła jego zwłoki.

Agnieszka Woźniak-Starak często z czułością wspomina zmarłego męża. Tym razem przyznała, że to właśnie od niego dostała najbardziej niezwykły prezent bożonarodzeniowy.

 "Najlepszy prezent, jaki dostałam to komplet 20-calowych felg do mojego nowego samochodu. Wtedy to był naprawdę prezent. Parę lat temu od męża, wiedział, o czym marzę. Felgi były w pięknym kolorze i bardzo pasowały do mojego nowego samochodu. Byłam zachwycona. Był to zdecydowanie najlepszy prezent gwiazdkowy. Był bardzo zaskakujący" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości