Aleksandra Adamska korzysta z zabiegów medycyny estetycznej? "Mam od tego wspaniałych ludzi"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Tak Aleksandra Adamska dba o swoją urodę

Aleksandra Adamska jest gwiazdą serialu "Skazana", w którym wciela się w więźniarkę Pati, u boku Agaty Kuleszy. Jakiś czas temu w rozmowie z nami aktorka powiedziała, jak dba o swoją urodę. Zdradziła również, jaki ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej.

Aleksandra Adamska od kilku lat pojawiała się na ekranach, jednak największą sympatię widzów wzbudziła brawurową rolą Pati w serialu "Skazana". Jej postać bardzo szybko nawiązała w więzieniu koleżeńską relację z osadzoną niesłusznie sędzią Alicją Mazur, w którą wcieliła się Agata Kulesza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Adamska o tajnikach dbania o urodę
Aleksandra Adamska o tajnikach dbania o urodę Aleksandra Adamska o tajnikach dbania o urodę

Aleksandra Adamska o dbaniu o urodę

Aleksandra Adamska dla serialowej postaci musiała zmienić kolor włosów, a także styl mówienia, który okazał się kluczowy dla jej bohaterki. Dzięki "Skazanej" Aleksandra Adamska zyskała rzeszę fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych.

Internauci zastanawiają się, jak Aleksandra Adamska dba o urodę. W rozmowie z nami aktorka powiedziała o diecie.

- Ćwiczę (...) jestem weganką, nie jem glutenu, słodycze czasami jem, ale to jak każdy z nas musi sobie coś uszczknąć, nie palę papierosów, nie piję alkoholu. Zdarza mi się oczywiście, nie jestem abstynentką, ale nie wracam do domu i nie piję piwa, lub lampkę wina, robię melisę z miodem i z imbirem — mówi w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Aleksandra Adamska korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Aleksandra Adamska przyznała, że dba również o swoją cerę.

- Również dbam o siebie kosmetycznie, mam swoją kosmetolog, która dba o mnie i to ona sprawuje pieczę, że musimy się spotkać, żeby zrobić maseczkę, lub mezoterapię, więc też mam od tego wspaniałych ludzi. To taki wydaję mi się generalny przybornik, który pozwala wyglądać dobrze — dodaje aktorka.

Aleksandra Adamska zaznaczyła również, że nie korzysta z inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

- Tylko naturalne zabiegi, inwazyjne odpadają, właśnie smart-aging, nie anty-aging, wiadomo, nigdy nie mówię nigdy, jak będę miała ochotę wypełnić sobie policzki, to zrobię, ale mam nadzieję, że nigdy takiej ochoty nie będę miała. Ostatnio usłyszałam do takiego Maćka, z którym pracuję, który jest dyżurnym u nas na planie i ma 21 lat, że wyglądam na 24, a mam 32 - dodaje aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości