Aleksandra Domańska w nagiej sesji z Arielem. "Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie"

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska o macierzyństwie, relacjach i rozstaniu
Źródło: MW MEDIA
Aleksandra Domańska pokazała w mediach społecznościowych efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej. Wraz ze swoim synem zapozowała całkowicie nago w otoczeniu natury. W projekt zaangażowały się także inne kobiety, które podzielają jej zdanie o trudach i pięknych chwilach macierzyństwa. "Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale" - czytamy.

Aleksandra Domańska w swoim obszernym poście zacytowała autorkę zdjęć Natalię Miedziak-Skonieczną, z którą zaprzyjaźniła się, gdy obie wyczekiwały na narodziny swoich pociech. Wyjątkowa sesja fotograficzna została wykonana zaledwie w 8 minut. "Zachwycające efekty" - piszą pod postem fani. 

Aleksandra Domańska o macierzyństwie

Aleksandra Domańska została mamą w październiku 2021 roku. To właśnie wtedy na świat przyszedł jej syn, a w mediach zawrzało, gdy wyjaśniła, że zdecydowała się na nadanie mu imienia neutralnego płciowo. Niedawno na swoim profilu na Instagramie pokazała kilka ujęć z wyjątkowej, rustykalnej sesji zdjęciowej. 

"Dziś mam ten luksus, że nie muszę się produkować z wnętrza swoich flaków, bo zrobiła to za mnie Natalia Miedziak-Skonieczna. UWAGA CYTUJĘ: Oto Ola tuląca Ariela. Olę poznałam w ciąży - swojej i jej i to ciąża nas połączyła. Na zdjęcia te miałyśmy całe 8 minut, zanim złapała nas ulewa, 8 minut wystarczyło. Za trzy dni minie rok odkąd sama zostałam Mamą. Co ja-z-teraz powiedziałabym sobie z przeszłości? Ta, która buja się w hamaku, tuląc przy piersi roczną Jankę — tej, która zniecierpliwiona i ciut już znudzona czeka na wyklucie się jaja? Bardzo łaknęłam wtedy dobrych rad, sprawdzonych przepisów i słów otuchy, że jednak nie zniknę, że jeszcze będę mogła (tu wstaw cokolwiek, co jest dla Ciebie ważne), że dam radę. Nie zniknęłam, mogę, daję radę. Ale czy w ogóle istnieją słowa, które mogłyby mnie na taką zmianę przygotować? Dziś będąc rok dalej już wiem, dlaczego nikt mi nic nie powiedział — i z tego powodu Wam i sobie z przeszłości tego też nie zdradzę. Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie (i tu kropka). Nie na gorsze i nie na lepsze, zmienia po prostu. Zmienia ciało, relację, przyjaźnie, świata postrzeganie, codzienność. Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale" - zacytowała Aleksandra Domańska na Instagramie.

Katarzyna Sokołowska o roli mamy
Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Aleksandra Domańska o wychowywaniu dziecka

Aktorka w swoim obszernym poście na Instagramie powołała się na słowa znajomej, która napisała o wyjątkowości macierzyństwa. W swojej wypowiedzi twierdzi, że wychowywanie dziecka pokazuje nowy, nieznany dotąd wachlarz uczuć i emocji.

"Odkąd zostałam mamą, nigdy nie byłam bardziej: bardziej zmęczona, rozśmieszona, rozanielona, kochająca, obecna, rozumiejąca, ogarniająca, poturbowana, niewyspana, zakochana, pogryziona, martwiąca się. Kiedy po kilku miesiącach mija oksytocynowy haj i przychodzi rzeczywistość, zwykłe rzeczy potrafią stać się wyzwaniem. Uczę się cały czas adaptować do tej rzeczywistości i za nią podążać nie zadając zbyt wielu pytań, nie wiedząc lepiej jak moje życie obecnie powinno wyglądać i doceniając małe miłe momenty, w których mogę przypomnieć sobie kim jeszcze jestem. Bo jestem - tworzę, pracuję, fotografuję, ale w tle moich wszystkich sukcesów, radości i trudności jest Janka, a dzięki niej życie smakuję mi BARDZIEJ" - przytoczyła aktorka. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości