Halle Berry zmieniła fryzurę. Nowy kolor zszokował fanów aktorki

Autor:
Julia
Sadowska

Halle Berry od dawna kojarzona jest z jej naturalnymi, brązowymi włosami. Aktorka, postanowiła jednak złamać ten utrwalony przez lata wizerunek i przy najbliższej okazji postawiła na nową fryzurę. Kolor, na który się zdecydowała, zadziwił opinię publiczną.

Halle Berry to hollywoodzka aktorka, która osiągnęła międzynarodowy sukces dzięki roli w filmie "X-Men" z 2000 roku. Od tamtej pory prężnie działa w świecie filmu i ciągle występuje w produkcjach pojawiających się na ekranach kin. Jak przystało na gwiazdę tego formatu, sensację powodują najmniejsze zmiany w życiu poczynione przez aktorkę. Nie inaczej było z jej ostatnią przemianą.

Halle Berry postawiła na nowy kolor włosów

Halle Berry postanowiła wkroczyć w 56. rok życia z żywym, nowym kolorem włosów. Aktorka zdecydowała się na śmiałą metamorfozę, którą pochwaliła się na swoim instagramowym koncie. Celebrytka postawiła na niecodzienne rozwiązanie i pofarbowała włosy na jasnofioletowy kolor.

Zdobywczyni Oscara na zdjęciu zaprezentowała nietypową, asymetryczną fryzurę. Krótkie, kręcone, ubarwione na fioletowo włosy, łączą się z ciemnymi pasmami wychodzącymi od nasady głowy. Na ową fryzurę istnieje nawet osobna nazwa - pixie cut. Halle Berry, zmianę w swoim wyglądzie skomentowała w opisie ostatnio opublikowanego zdjęcia.

"Wiem, że wyglądam, jakbym nic nie robiła, ale moje włosy są dość zajęte" - zażartowała gwiazda.

W niedzielę, 7 sierpnia, Halle Berry udostępniła kolejne zdjęcie z nową fryzurą.

W warszawskiej Fabryce Norblina powstała pierwsza polska galeria immersyjna
W warszawskiej Fabryce Norblina powstała pierwsza polska galeria immersyjna W warszawskiej Fabryce Norblina powstała, jedyna w naszym kraju, galeria wykorzystująca najnowocześniejszą technologię w tworzeniu wystaw multimedialnych. Pierwsza wystawa nosi nazwę "Retro Warszawa" i opowiada o przedwojennym życiu w stolicy. Co więcej będziemy mogli zobaczyć na miejscu?

Reakcja fanów

Metamorfoza Halle Berry wywołała niesamowitą burzę w sieci. Pod zdjęciem z nową fryzurą pojawiło się około 1.5 tys. wiadomości. W sekcji komentarzy inni celebryci oraz wierni fani gwiazdy postanowili odnieść się do obecnego wyglądu aktorki.

Obserwatorzy celebrytki okazali się wyjątkowo zgodni w tym temacie i nie kryli zachwytu nad przemianą gwiazdy. Twierdzą bowiem, że niezależnie jaką fryzurę postanowi nosić celebrytka, zawsze będzie prezentować się wspaniale.

"Halle, muszę przyznać, że włosy są naprawdę najbardziej spektakularną rzeczą, jaką widziałem od jakiegoś czasu. Niezwykle kolorowe i artystyczne!" - napisał obserwator.

"Zabawna dziewczyna - ale z tą piękną twarzą wyglądasz wspaniale nawet z fiioletowymi włosami" - stwierdziła fanka aktorki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

Pozostałe wiadomości