Aleksandra Domańska zdradziła, jak nazwała syna. Imię nie określa płci

Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka
Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Domańska wreszcie wyjawiła, jak ma na imię jej synek. Zrobiła to oczywiście na swój sposób. Podoba wam się, jak nazwała dziecko?

Aleksandra Domańska to popularna polska aktorka. Dużą rozpoznawalność zdobyła dzięki głównej roli w uwielbianej przez rzesze fanów produkcji TVN - "Podatek od miłości". Gwiazda w październiku 2021 roku została mamą. Przez kilka miesięcy aktorka nie chciała wyjawić płci dziecka. Niedawno zdradziła, że ma syna. Teraz zdradziła, jak ma na imię.

Aleksandra Domańska zdradziła imię syna

Aleksandra Domańska długo nie zdradzała, jakiej płci jest jej pociecha. Ukrywała też jego imię. Informowała jedynie, że imię jest "no gender". Aktorka zadeklarowała również, że nie zamierza ochrzcić syna.

"Jest 50 proc. szans, że to dziewczynka i 50 proc., że chłopczyk" – pisała.

Gwiazda wreszcie postanowiła wyjawić "tajemnicę." Oczywiście nie zrobiła tego w przewidywalny sposób, ale w swoim stylu. Informację przemyciła w "zwyczajnym" poście na Instagramie. Dodała swoje zdjęcie i podpis:

"Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw" - napisała.

Imię Ariel jest neutralne płciowo zgodnie z zapowiedziami aktorki. Podoba Wam się?

Gala rozdania nagród Orły 2022
Źródło: "Co Za Tydzień"

Aleksandra Domańska - kto jest ojcem jej dziecka?

Aleksandra Domańska niezwykle chroni swoją prywatność, dlatego nie wiadomo, kto jest ojcem jej dziecka. Nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia, więc nie wiadomo nic na temat jej partnera. Aleksandra Domańska zyskała sympatię fanów dzięki swojej naturalności i dystansowi do siebie. Przed poznaniem ukochanego i ojca dziecka otwarcie mówiła, o tym, że jest singielką i bardzo dobrze czuje się sama ze sobą.

W jednej z sesji Q&A na Instagramie trochę bardziej otworzyła się na osobiste sprawy. Aleksandra Domańska przyznała m.in., że obecnie nie jest w związku i rozstała się z ojcem małego Ariela. Nie oznacza to jednak, że nie bierze on udziału w jego wychowaniu. Zaznaczyła też, że ciąża nie była efektem wpadki, bo oboje z byłym partnerem chcieli mieć dziecko.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości