Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z rośliną, która zaintrygowała internautów. "Pachnie relaksująco"

Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z rośliną, która zaintrygowała fanów
Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z rośliną, która zaintrygowała fanów
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Aleksandra Popławska pokazała ostatnio zdjęcie, które zaintrygowało jej fanów. Aktorka zapozowała z rośliną, której liście przypominają konopie indyjskie. Zaznaczyła, że roślina pachnie relaksująco.

Aleksandra Popławska jest znaną polską aktorką. Ostatnio świętowała swoje 46. urodziny, w związku z czym podzieliła się z internautami zdjęciem na Instagramie. Gwiazda serialu "Szadź" zapozowała na nim z rośliną, której liście przypominają konopie indyjskie.

Aleksandra Popławska zaintrygowała fanów

Na Instagramie napisała:

"'Zielono mi… i niespokojnie'. Zamiast kwiatów dostałam zieloną roślinkę do zasadzenia w ogrodzie… pachnie relaksująco… tego potrzebuje teraz, gdyż jak to napisał w ostatnim swoim poście Andrzej Chyra 'A może to dziś jest ten dzień, kiedy sobie możemy powiedzieć z pełną akceptacją: nie ogarniam tego wszystkiego'... Wznoszę urodzinowy toast za wolną Ukrainę i pokój na świecie" - napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy jej bliskich, którzy złożyli jej życzenia.

"Sto lat kochana", "Wszystkiego najlepszego", "Masz dziś urodziny? Sto lat", "Spełnienia marzeń", "Bądź szczęśliwa Olu", "Spokoju i zdrowia", "Musimy to opić" - pisali.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

"Co to za roślina?"

Część internautów zwróciła jednak uwagę, na roślinę, z którą aktorka zapozowała do zdjęcia.

"No proszę, proszę, piękny prezent", "To chyba niebezpieczne", "Zdradziłabyś adres ogródka, w którym to posadzisz?", "Uwaga, na to jest paragraf" - pisali.

Jedna z internautek zapytała aktorki, jaka to roślina, na co ta odpisała "melisa".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości