Maja Hirsch szczerze o relacji z Jackiem Braciakiem. Mogą na siebie liczyć?

Maja Hirsch o relacji z Jackiem Braciakiem
Maja Hirsch o relacji z Jackiem Braciakiem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Maja Hirsch i Jacek Braciak przed laty tworzyli szczęśliwy związek. Aktorzy doczekali się córki, która w tym roku skończy 19 lat. Od ich rozstania minęło prawie siedem lat, a teraz gwiazda "BrzydUli" opowiedziała, jakie ma relacje z byłym partnerem.

Maja Hirsch i Jacek Braciak byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek wywołał duże poruszenie w mediach, a niektórzy twierdzili, że zbyt duża różnica wieku nie pozwoli im stworzyć dłuższej relacji.

Maja Hirsch o relacji z Jackiem Braciakiem

Para zaczęła się spotykać w 2002 r., a niedługo później, bo już w 2003 r. na świecie pojawiła się ich córka Maria. Aktorzy dogadywali się dobrze nie tylko w domu, ale również w pracy, co mogliśmy zobaczyć w pierwszym sezonie serialu "BrzydUla", w którym Jacek Braciak wcielał się w postać projektanta Wieńczysława "Pshemko" Wyciora, a Maja Hirsch odegrała postać ukochanej Marka Dobrzańskiego, Pauliny Febo.

Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. W 2015 r. Maja Hirsch i Jacek Braciak ogłosili rozstanie, jednak pozostali w przyjaznych stosunkach. Ostatnio aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post powiedziała o relacjach, jakie łączą ją z byłym partnerem.

Zobacz wideo:

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

"Bardzo się lubimy"

Maja Hirsch powiedziała:

"Mamy bardzo dobre kontakty, możemy na siebie liczyć. Mam bardzo dobre relacje z Jackiem. Bardzo się lubimy. Tak naprawdę można powiedzieć, że się przyjaźnimy. Wspieramy się w różnych momentach. I myślę, że to jest coś, co sobie bardzo cenię. Jest to bardzo fajne" - wyjaśniła.

Aktorka, z uwagi na udział w nowym programie TVN "Przez Atlantyk", musiała na jakiś czas wyjechać i zostawić córkę pod opieką ojca, o czym również zdecydowała się opowiedzieć.

"Bez żadnego cienia lęku zostawiłam Marysię w objęciach taty. Jak wróciłam, to zastałam szczęśliwe dziecko, szczęśliwego tatę, więc same plusy wyniknęły z tego wydarzenia" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości