Aleksandra Żebrowska przełamuje kolejne tabu. Dawno żadne zdjęcie nie wywołało takich emocji

Aleksandra Żebrowska odpowiada na zaczepki fanów
Aleksandra Żebrowska odpowiada na zaczepki fanów
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska jest mamą bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Nie wszystko, co publikuje, podoba się internautom. Niektórzy potrafią w dosadny sposób zwrócić jej uwagę np. na pokazywanie w sieci zdjęć, na których karmi piersią. Żona Michała Żebrowskiego postanowiła odpowiedzieć na krytykę kolejnym zdjęciem. Tym razem jej reakcja przejdzie do historii polskiego internetu.

Aleksandra Żebrowska publikuje treści na Instagramie z ogromnym dystansem i poczuciem humoru. Jej posty dotyczą macierzyństwa, z którym związany jest również jej biznes. Mowa o marce z odzieżą i akcesoriami dla mam i dzieci. Ukochana Michała Żebrowskiego doczekała się z nim czworga dzieci. Para wychowuje synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. W lipcu 2022 powitali na świecie córeczkę.

Reszta artykułu pod wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła in vitro. "Wiele osób marzy o dziecku"
Agnieszka Woźniak-Starak niedawno przyznała, że ma za sobą dwie, nieudane próby zapłodnienia in vitro.

Aleksandra Żebrowska karmi piersią w toalecie. Odpowiedziała na krytykę

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie pokazywała na Instagramie zdjęcia i filmiki, na których pokazuje codzienność każdej matki. Publikuje nieprzerobione fotografie, pokazuje siebie bez makijażu, nie przejmuje się tym, że czasami pozuje w poplamionej koszulce - takie właśnie jest życie każdej mamy. Ukochana aktora nie ubarwia rzeczywistości. Niektóre z jej publikacji uważane są za "niesmaczne" - takie określenie Aleksandra Żebrowska mogła znaleźć w komentarzach na swoim profilu na Instagramie.

Żona Michała Żebrowskiego stara się promować karmienie piersią w miejscach publicznych. Uważa to za prawo do spełnienia naturalnej potrzeby matki i dziecka. Część internautów uznała, że kobieta nie powinna pokazywać takich kadrów w sieci. Aleksandra Żebrowska odpowiedziała na takie uwagi zdjęciem, które wywołało jeszcze większe emocje niż dotychczas.

Na zdjęciu poniżej widzimy, jak karmi piersią, siedząc w toalecie. Zażartowała, że właściwie to spełniła życzenia fanów, którzy komentowali jej wcześniejsze publikacje w ten sposób: "Jak można pokazywać pierś całą w żyłach przy czynności fizjologicznej, relacje, jak sikasz, też w końcu będą?" - widzimy na drugim zdjęciu, dołączonym do wpisu Aleksandry Żebrowskiej.

Aleksandra Żebrowska szczerze o macierzyństwie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aleksandra Żebrowska zamieściła na stronie internetowej swojej marki wpis o tym, w jaki sposób postrzega macierzyństwo. Wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się tworzyć ubrania dla kobiet, w których mogłyby iść do porodu i czuć się w pełni kobieco.

Macierzyństwo bywa przytłaczające i wiąże się z mieszanką różnych emocji – jest zarówno piękne, jak i stresujące, czujemy się wspaniale i jednocześnie fatalnie. Kobiety naprawdę w tym czasie potrzebują wsparcia. Pamiętam, że szłam do porodu w starym t-shircie mojego męża, potem karmiłam i opiekowałam się nowo narodzonym dzieckiem w stale rozpiętych do pasa koszulach. Mam wiele pięknych wspomnień z pierwszych dni po porodzie, ale kojarzę je też z przytłaczającym poczuciem ogromu odpowiedzialności, zmęczenia i trudnością odnalezienia się w nowej roli. Wiem, że gdybym wtedy czuła się choć trochę bardziej kobieco, komfortowo, gdybym czuła się sobą... byłoby mi po prostu łatwiej
- wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości