Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Wystąpiła w obcisłej kreacji

Aleksandra Żebrowska na baby shower
Aleksandra Żebrowska na baby shower
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska niedługo urodzi kolejne dziecko. Z tej okazji najbliżsi zorganizowali dla niej wyjątkowe przyjęcie, tzw. baby shower. Żona Michała Żebrowskiego w zabawny sposób zrelacjonowała wydarzenie. Sama zwróciła uwagę na wybraną na ten dzień kreację.

Baby shower to specjalne przyjęcie, która organizowane jest z okazji zbliżających się narodzin. To nie tylko możliwość celebrowania przyjścia na świat nowego członka rodziny, ale także szansa na spędzenie czasu z przyszłą mamą oraz ofiarowanie jej drobnych upominków. Za organizację takiej imprezy najczęściej odpowiadają przyjaciółki bądź kobiety z najbliższej rodziny, a zabawa odbywa się w damskim gronie.

Aleksandra Żebrowska na baby shower

Słowo "impreza" w przypadku baby shower może być zrozumiane opacznie. Choć na pewno przyszła mama w zaawansowanej ciąży tęskni za "tamtymi prywatkami", baby shower raczej do nich nie należy. Wydarzenie przybiera często formę spotkania w damskim gronie, które upływa w akompaniamencie muzyki i gwaru rozmów. Aleksandra Żebrowska jest już w 9. miesiącu ciąży, toteż niedługo wraz z Michałem Żebrowskim przywitają na świecie nowego członka rodziny. Z tej okazji najbliżsi gwiazdy zorganizowali przyjęcie. Małżonkowie jechali na nie z tatrzańskiej posiadłości aktora, co wiązało się z obowiązkiem przygotowania na każdą ewentualność. Michał Żebrowski nie był pocieszony myślą o przyjmowaniu porodu w pociągu. Ostatecznie parze udało się dotrzeć na miejsce w tym samym gronie, w którym wyruszyli.

Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej publikacje są szczere i okraszone lekką dozą poczucia humoru, za co pokochali ją internauci w każdym wieku. Tak ważna uroczystość nie mogła więc obejść się bez echa. Aleksandra Żebrowska opublikowała kilka zdjęć oraz relację na InstaStory. Z charakterystycznym dla siebie dystansem poinformowała fanów, że w widoczną na fotografiach kreację ledwo się wcisnęła.

"#babyshower #zamałasukienka #zadużozjadłam #zadużowypiłam #wnocyprawieurodziłam #botoostatni Dziękuję dziewczyny!!" - napisała pod zdjęciem.

Jak się okazuje, dwa miesiące temu sukienka była jeszcze dobra. Aleksandra Żebrowska całą sytuację obróciła w żart i bez ograniczeń bawiła się na bezalkoholowej imprezie. 

Aleksandra Żebrowska na baby shower
Aleksandra Żebrowska na baby shower
Aleksandra Żebrowska na baby shower
Źródło: Instagram @olazebrowska/https://www.instagram.com/olazebrowska/
x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska o podróży pociągiem w 9. miesiącu ciąży

Aby dotrzeć na baby shower, Aleksandra i Michał Żebrowscy musieli zmierzyć się z długą podróżą. Para wybrała pociąg i przygotowała się na wszelkie możliwe scenariusze. Aleksandra Żebrowska opublikowała zabawne zdjęcie i podzieliła się doświadczeniami z podróży. Okazało się, że dużym problemem było korzystanie z toalety i to niekoniecznie przez wzgląd na ciążowy brzuch.

"Upiekło nam się i nożyczki z Warsu nie były potrzebne. Chociaż cogodzinne korzystanie z pociągowej toalety w zaawansowanej ciąży i w pozycji na narciarza też uważam za nie lada wyczyn. Szczególnie kiedy twój dwulatek koniecznie musi wejść do środka z mamą - po 3 sekundach obserwowania, jak radzisz sobie, ledwo utrzymując równowagę nad sedesem, decyduje, że już skończyłaś, zaczyna kręcić zamkiem i szarpać za klamkę, żeby otworzyć drzwi" - zdradziła.

Wspólne korzystanie z toalety to już nieodłączny element macierzyństwa?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości