Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży. Fanki zachwycone naturalnością

Autor:
Dominika
Kowalewska
Aleksandra Żebrowska

Niedawno Aleksandra Żebrowska urodziła 4. dziecko. Dla żony Michała Żebrowskiego była to jednak 8. ciąża. Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których pokazuje swoje życie bez filtrów. Tym razem opublikowała zdjęcia, na których uwieczniła swoje ciało.

Aleksandra Żebrowska wykorzystuje media społecznościowe do kontaktu z fanami. Influencerka w lekki i żartobliwy sposób opowiada o swojej codzienności. Jej wpisy cechują się naturalnością i dystansem, za co pokochały ją tysiące internautów. Podczas ciąży Aleksandra Żebrowska niejednokrotnie publikowała zdjęcia, na które wiele gwiazd nigdy by się nie zdecydowało. Tym razem żona Michała Żebrowskiego pokazała, jak wygląda jej ciało po kolejnej ciąży.

Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Internauci towarzyszyli Aleksandrze Żebrowskiej na każdym etapie ciąży. Mogli podziwiać rosnący brzuch oraz śledzić, z jakimi przeszkodami bądź przygodami przyszli rodzice muszą mierzyć się na co dzień. A to wszystko bez filtrów - naturalne i pozbawione słodyczy. Aleksandra Żebrowska stawia na autentyczność, za którą kochają ją fani.

Aktualnie wiele świeżo upieczonych mam show-biznesu szybko wraca do pracy i karier, chwaląc się idealną sylwetką. Aleksandra Żebrowska wyszła temu naprzeciw i pokazała, jak wygląda jej ciało po ciąży i porodzie. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie, do którego pozowała zupełnie naga. Fotografia przypadły do gustu fankom, które ucieszyły się, że ich idolka nie pokazuje lukrowo-pudrowego wizerunku z płaskim brzuchem trzy dni po porodzie. Intymne zdjęcie zebrało masę komentarzy:

"W końcu prawdziwe ciało prawdziwej, pięknej kobiety",

"Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy",

"Myślę, że nie ma nic piękniejszego niż ciała Kobiet, nasze ciała" - piszą internautki.

Aby zobaczyć zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo:

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska szczerze o czasie po porodzie

Dla Aleksandry Żebrowskiej nie ma tematów tabu - szczególnie jeśli chodzi o ciążę, poród i połóg. Od pierwszych chwil po porodzie żona Michała Żebrowskiego bawiła internautów do łez. Rozpoczęła od postu, w którym zaprezentowała najgorsze teksty panów na porodówce. Okazało się, że mężczyźni średnio radzą sobie w tej trudnej i wymagającej sytuacji, jaką jest poród. Niedługo później podzieliła się sceną ze szpitala. Zdarzenie miało miejsce podczas obchodu.

"- Czy pojawił się już stolec? - Tak! I to ogromny! Czarny, gęsty, lepki, nie mogłam domyć pupy! - … u Pani.. - A. #toniepaniedoktorze" - napisała Aleksandra Żebrowska.

Żona Michała Żebrowskiego w zabawny sposób poruszyła problem, z którym zmaga się wiele kobiet po porodzie. W komentarzach panie dzieliły się swoimi doświadczeniami oraz udzielały porad, które mogłyby pomóc świeżo upieczonym mamo w podczas pierwszych wizyt w toalecie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości