Alicja Wieniawa-Narkiewicz chce być sławna jak siostra? Opowiedziała o aktorskich planach

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
dziendobry.tvn.pl
Alicja Wieniawa-Narkiewicz

Alicja Wieniawa-Narkiewicz udzieliła pierwszego wywiadu dziendobry.tvn.pl. Planuje rozwijać swoją karierę aktorską, jednak stroni od korzystania z blichtru i sławy starszej siostry. Jakie ma plany na przyszłość?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest przyrodnią siostrą Julii Wieniawy. Ojcem aktorek jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz, znany w środowisku artystycznym malarz. Alicja niedawno osiągnęła pełnoletność i chce rozwijać się aktorsko. W swoim portfolio ma już kilka ról w serialach. O doświadczeniu, motywacji i planach opowiedziała po raz pierwszy w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pójdzie w ślady starszej siostry?

"Show-biznes to nie to, w co chciałabym iść. Może to się stanie, jest to nieuniknione, ale na tę chwilę trzymam się od niego z daleka. Obecnie jestem w 3 klasie liceum, w klasie maturalnej. Rozszerzenie będę pisała z polskiego i angielskiego. Będę chciała zdawać do szkół teatralnych" - powiedziała Alicja Wieniawa-Narkiewicz w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz opowiedziała także, jak wpłynęło na nią dorastanie w rodzinie artystycznej. Jak twierdzi, zdążyła całkowicie nasiąknąć wrażliwością do świata i sztuki, co miało nieodzowny wpływ na jej zawodowe decyzje. Aspirująca aktorka niedawno wzięła udział w ciekawym, międzynarodowym konkursie. Wraz z całym zespołem, z którym nagrała horror pt. "Nic się nie stało" zdobyła główną nagrodę.

"Hotel Paradise". Zapowiedź drugiego odcinka
"Hotel Paradise". Zapowiedź drugiego odcinka

Alicja Wieniawa-Narkiewicz o projektach filmowych i serialowych

"To był szalony projekt i spontaniczny ze wszystkich stron. Z dnia na dzień dostałam telefon od znajomych osób, młodych ludzi kończących Warszawską Szkołę Filmową, którzy zapytali mnie, czy nie chciałabym wziąć udziału w takim projekcie. Okazało się, że mamy 48h na stworzenie filmu - wymyślanie, napisanie scenariusza, nagranie i zmontowanie. To była absolutnie niesamowita przygoda. Tak się złożyło, że wygraliśmy polską edycję, niedługo będzie się rozgrywał międzynarodowy finał. To ogromny sukces" - powiedziała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

Młoda aktorka zapowiedziała także, że niedługo możemy spodziewać się pierwszego, dużego projektu z jej udziałem. Losy Alicji Wieniawy-Narkiewicz śledzi w mediach społecznościowych niespełna 8 tysięcy osób. Internauci dostrzegają duże podobieństwo do Julii Wieniawy, jednak jak twierdzą - obie dziewczyny są indywidualnościami i mogą zawładnąć polskim rynkiem filmowym.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

Pozostałe wiadomości