Britney Spears otrzyma rekordową kwotę za napisanie autobiografii?

Britney Spears
Britney Spears napisze autobiografię?
Źródło: Getty Images
Britney Spears otrzyma rekordową kwotę za napisanie książki o swojej historii? Według najnowszych medialnych doniesień piosenkarka ma podpisać umowę wartą 15 milionów dolarów. Gwiazda chce opowiedzieć, jak wyglądało jej życie, kuratela i relacje rodzinne z jej perspektywy.

Zaledwie trzy miesiące po zakończeniu kurateli, Britney Spears otrzymała propozycję podpisania wielomilionowej umowy. Według portalu Page Six Oprah Winfrey ma piosenkarce pomóc w napisaniu autobiografii. Jak podkreśla serwis, stawka zaoferowana Britney Spears byłaby jedną z najwyższych w historii. 

Britney Spears napisze książkę o kurateli?

Jak informuje portal eonline.com Britney Spears podpisała długo oczekiwaną umowę z wydawnictwem Simon & Schuster. Książka ma obejmować aspekty życia zawodowego jak i osobistego. Niespełna trzy miesiące temu Sąd Najwyższy w Los Angeles prawnie zakończył 13-letnią kuratelę nad piosenkarką. 

Britney Spears przez okres trwania kurateli nie mogła o sobie decydować. Prawną opiekę nad nią i całym jej majątkiem posiadał ojciec piosenkarki. Artystka wielokrotnie odwoływała się od wyroków sądu oraz informowała, że czuje się całkowicie porzucona przez najbliższych i bezpodstawnie ubezwłasnowolniona.

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears - autobiografia

Britney Spears była jedną z najbardziej popularnych artystek na świecie. Niestety, załamania nerwowe, wcześnie rozpoczęta kariera i duża odpowiedzialność, sprawiły, że całkowicie zmieniła swój wizerunek. Nieustanne doniesienia o nadużywaniu środków odurzających i alkoholu doprowadziły do stanów depresyjnych. Piosenkarka po odzyskaniu wolności systematycznie publikuje treści w mediach społecznościowych. Niestety wiele osób, które zaciekle walczyły o zdjęcie kurateli, obawia się, że ich idolka potrzebuje pomocy specjalistów, by po 13 latach życia pod kloszem wrócić do show-biznesu. 

Britney Spears nie skomentowała jeszcze oficjalnie doniesień o podpisaniu umowy na swoją książkę. Wcześniej, w jednym z postów na Instagramie zasugerowała jednak, że chętnie podzieli się swoją stroną historii. 

Napisała także pod zdjęciem wymowne:

"Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu".

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: eonline.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości