Allan Krupa zdradził, co poczuł kiedyś do Eweliny Lisowskiej. "Taka ciekawostka"

Allan Krupa, Enso
Źródło: MW MEDIA
Syn Edyty Górniak odpowiedział na pytania fanów na Instagramie. Zaskoczył szczerym wyznaniem o innej znanej piosenkarce. Allan Krupa powiedział, że miał słabość do Eweliny Lisowskiej. Przypomniał też starą piosenkę tej wokalistki i powiedział, że to jego ulubiony utwór.

Allan Krupa posługuje się w sieci pseudonimem artystycznym. Od jakiegoś czasu występuje jako Enso. Dorosły syn Edyty Górniak podąża własną ścieżką kariery. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznał, że zafascynował się tworzeniem hip-hopowych tekstów. Utwór pt. "Lambada" był jego pierwszym dziełem, które można odsłuchać w serwisie YouTube.

Allan Krupa o Ewelinie Lisowskiej. Syn Edyty Górniak zaskoczył swoim wyznaniem

Allan Krupa odpowiadał na pytania fanów na InstaStories. Wyjawił m.in., że jego ulubionym krajem poza Polską jest Turcja. Wśród pytań pojawiło się jedno bardzo interesujące. Ktoś chciał wiedzieć, jaka jest jego ulubiona piosenka z repertuaru Eweliny Lisowskiej. Syn Edyty Górniak wskazał, że podoba mu się utwór pt. "The Way I Do". Przy okazji chłopak zdradził, co kiedyś czuł do znanej wokalistki.

Ogólnie taka ciekawostka. Ewelina Lisowska to mój pierwszy crush w życiu
- wyznał na InstaStories.

Crush po angielsku, to po prostu osoba, która bardzo nam się podoba lub w której jesteśmy zakochani.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Allan Krupa wydał nową piosenkę. Czy ma dziewczynę?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

W serwisie YouTube krąży już druga piosenka młodego artysty. Utwór pt. "Dżentelmen" opowiada m.in. o tym, jak skrytą osobą jest syn Edyty Górniak. Allan Krupa nigdy nie opowiadał o swoim życiu miłosnym i nadal się tego trzyma.

"Jestem tak wychowany, że jak trzeba, raczej milknę. Choć jak masz mnie za przykład, to jest chyba wręcz przeciwnie [...] Żadnych pytań. Dziś piszę track, o którym jutro pewnie będę czytał. Nie powiem głośno, z kim tańczyłem do Malika. Chociaż mielibyśmy wtedy pierwsze miejsce w tabloidach" - te wersy wybrzmiewają w najnowszej piosence artysty z ust rapera Nerwusa.

Jakiś czas temu Allan Krupa wyjaśnił, skąd czerpie inspiracje w pracy nad swoimi tekstami.

"Słucham wielu artystów z całego świata, ale inspiracją jest dla mnie własne życie, odczucia, wydarzenia, a nie twórczość innych. Zawsze piszę o tym, co przeżyłem. Uważam, że jak się rapuje o tym, czego się nie przeżyło, to po prostu to słychać. Jednym z niewielu polskich artystów, który jest dla mnie motywującą inspiracją, jest Bedoes. Przemawia do mnie w pozytywny sposób, jego muzyka jest do bólu szczera i za to szanuję jego twórczość" - opowiedział. Cały wywiad z Allanem Krupą o jego twórczości i rodzicach znajdziecie TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości