Allan Krupa świętuje urodziny dziewczyny. Pokazał romantyczne zdjęcie

Allan Krupa świętuje urodziny ukochanej
Allan Krupa świętuje urodziny ukochanej
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa od kilku miesięcy spotyka się z Angeliką Dziedzic, a niedawno zakochani zamieszkali razem. Teraz syn Edyty Górniak udostępnił na Instagramie wspólną fotografię z ukochaną, z okazji jej urodzin. Zobaczcie sami.

Allan Krupa to jedyny syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. 19-latek postanowił porzucić wojsko, którym jako nastolatek był zafascynowany, na rzecz muzycznej kariery. Podobnie jak najstarszy syn Justyny Steczkowskiej — Leon Myszkowski poszedł w ślady mamy i zaczął zajmować się muzyką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski w ogniu pytań
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Allan Krupa świętuje urodziny ukochanej

Allan Krupa tworzy pod muzycznym pseudonimem ENSO, a jego utwory możecie znaleźć w serwisie YouTube. Edyta Górniak w wielu wywiadach podkreślała, że jest niezwykle dumna z syna i będzie go wspierać w muzycznych projektach. Warto też zaznaczyć, że piosenkarka zaliczyła już pierwszy duży występ z synem.

Od kilku miesięcy w mediach jest głośno o Allanie Krupie za sprawą jego związku z Angeliką Dziedzic. Ukochana ENSO jest znaną tiktokerką i szybko pnie się po kolejnych szczeblach influencerskiej kariery. Dziewczyna interesuje się ekscentrycznymi stylizacjami oraz cosplayem. 

Edyta Górniak od początku wypowiadała się w mediach miło na temat obecnej synowej. Mówiła, że chce mieć z nią dobrą relację i najważniejsze dla niej jest szczęście jej syna, które w ostatnich miesiącach jest zauważalne. Para zdecydowała się nawet na wspólne mieszkanie.

"Zamieszkaliśmy razem. Jest wspaniale. Myślę, że oboje jesteśmy już na etapie, gdzie możemy ze sobą mieszkać bez wzajemnego mordowania. Trwa to już jakiś czas i dobrze nam idzie. Żyjemy razem świetnie, bez zastrzeżeń. Jest super" - mówił Allan Krupa w rozmowie z Pomponikiem.

Syn Edyty Górniak pokazał zdjęcie z dziewczyną

W jednym z wywiadów 19-letni syn Edyty Górniak wyznał, że jego mama traktuje jego i jego ukochaną jak małżeństwo.

"[Bardzo jej zależy na Angelice, więc bardzo się z tego cieszę. Angelika również bardzo polubiła moją mamę, choć na początku bała się spotkania. Była bardzo zestresowana, ponieważ nie jest osobą otwartą wobec innych ludzi. Musi ich najpierw poznać. Ale teraz wszystko jest w porządku" - zdradził Allan Krupa.

Syn Edyty Górniak rzadko publikuje zdjęcia z ukochaną w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobił wyjątek. Angelica Dziedzic świętuje urodziny i z tej okazji Allan Krupa opublikował wspólne zdjęcie z dziewczyną.

"Wszystkiego najlepszego słońce" - napisał.

Syn Edyty Górniak świętuje urodziny dziewczyny
Syn Edyty Górniak świętuje urodziny dziewczyny
Syn Edyty Górniak świętuje urodziny dziewczyny
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości