Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, dlaczego nie pojawia się z mężem na ściankach. "Oddzielamy ten światek"

Marina Łuczenko-Szczęsna nie chce być kojarzona z show-biznesem
Marina Łuczenko-Szczęsna nie chce być kojarzona z show-biznesem
Źródło: MWMEDIA
Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim wywiadzie powiedziała, dlaczego nie pojawia się z mężem razem na imprezach branżowych. Artystka wyjaśniła, że nie chce mieszać pracy z życiem prywatnym.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są razem od 10 lat. Zakochani pobrali się siedem lat temu i do tej pory tworzą szczęśliwy związek, wspólnie wychowując kilkuletniego synka Liama. Wojciech Szczęsny jest znanym piłkarzem, a jego żona prężnie działa w branży muzycznej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Marina Łuczenko-Szczęsna o oddzieleniu życia prywatnego od zawodowego

Mimo że artystka często pojawia się na branżowych wydarzeniach, to nigdy nie pokazała się na ściance z ukochanym i nie udzielają wspólnych wywiadów. W ostatniej rozmowie z party.pl piosenkarka powiedziała, dlaczego przez tyle lat pojawia się sama na wydarzeniach show-biznesowych.

"Mimo tego, że jesteśmy osobami aktywnymi zawodowo, to nie powiedziałabym, że jesteśmy osobami z show-biznesu. Po pierwsze mój mąż w ogóle nie jest z żadnego show, on jest ze świata sportu. Ja jestem z tego światka, więc ja wszystko przeniosłam gdzieś tam do naszej relacji, ale my bardzo mocno mamy ugruntowaną naszą relację i oddzielamy ten cały światek" - powiedziała artystka.

Marina Łuczenko-Szczęsna o nagraniach z Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko-Szczęsna wyjaśniła, że nie chce mieszać życia prywatnego z zawodowym, jednak w mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele wspólnych zdjęć i nagrań pary. Co ciekawe, Wojciech Szczęsny od jakiegoś czasu jest gwiazdą TikToka.

Piłkarz zaczął pojawiać się w niektórych nagraniach na profilu swojej żony, a krótkie filmiki z jego udziałem szybko zyskały dużą popularność. Jakiś czas temu w rozmowie z Pudelkiem Marina Łuczenko-Szczęsna powiedziała, skąd wziął się pomysł na wspólne nagrania.

"Mój Wojtek to jest tak naprawdę ukryty showman... Słuchajcie, jak on skończy karierę i nie dostanie żadnego programu, to ktoś popełni ogromny błąd, więc lepiej już go bukujcie i szukajcie dla niego dobrego formatu... To jest po prostu kabareciarz. Ja też tam sobie oglądam właśnie ten filmik, który ma, nie wiem, z 5 milionów już 'Nie piszcie do mnie na TikToka' [...] A Wojtek tak to ogląda, mówię, a jak ty byś to nagrał? Dwa razy puściłam i on od razu słuchajcie, poleciał z tym, idealny taki synchron no po prostu jest do tego stworzony" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości