Andrzej Piaseczny świętował urodziny swoje i mamy. Pokazał urocze zdjęcie

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Piaseczny 6 stycznia skończył 53 lata, a jego mama Alicja dwa dni wcześniej skończyła 86 lat. Artysta jak zwykle postanowił uczcić podwójne urodziny podczas jednego wieczoru. Zobaczcie niezwykły tort.

Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że bardzo kocha swoją mamę i ma z nią świetny kontakt. To właśnie ona wspierała swojego syna podczas jego kariery, tych lepszych chwil i gorszych. W maju 2021 r. Andrzej Piaseczny dokonał w mediach coming outu. Muzyk jednak nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym i konsekwentnie unika tego tematu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Piaseczny o współpracy z Sewerynem Krajewskim. Artyści zaśpiewali świąteczne utwory
Źródło: Co za Tydzień

Andrzej Piaseczny ma niezwykłą relację z mamą

Jakiś czas temu w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" muzyk uchylił rąbka tajemnicy i wyznał:

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - powiedział.

Kilka miesięcy temu w rozmowie z serwisem pomponik.pl Andrzej Piaseczny powiedział, że nadal mieszka ze swoją mamą, ponieważ ta potrzebuje opieki ze względu na wiek i stan zdrowia.

"Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady, mieszkając sama. Ja zawsze byłem trochę maminsynkiem […]. To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę" - dodał muzyk.

Andrzej Piaseczny świętował urodziny z mamą

Ostatnio mama Andrzeja Piasecznego świętowała urodziny. Muzyk udostępnił poruszającą fotografię na Instagramie, na którym czule przytula mamę i trzyma tort, na którym widnieje napis "139".

"Są jednak piękne stałości na ziemi pod niebem" - czytamy.

Internauci szybko zaczęli dociekać, skąd taka liczba na torcie, jednak szybko okazało się, że jest to suma wieku Andrzeja Piasecznego i jego mamy, gdyż wokalista urodził się 6 stycznia 1971 r., a pai Alicja 4 stycznia 1938 r.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości