Andrzej Sołtysik przebrał się na urodziny syna. Jego kostium był prawdziwą atrakcją!

Andrzej Sołtysik zrobił niespodziankę synowi na urodziny
Andrzej Sołtysik zrobił niespodziankę synowi na urodziny
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Sołtysik i jego ukochana żona Patrycja zorganizowali przyjęcie urodzinowe dla swojego syna. 7-letni Staś kocha dinozaury, więc jego rodzice postarali się o to, aby był to motyw przewodni na jego imprezie. Tort i ozdoby robią wrażenie, ale przebranie malca i jego taty to zaskakująca atrakcja.

Syn Stanisław to jedyne dziecko dziennikarza i jego żony. Malec jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy marzą o tym, aby dać mu w przyszłości rodzeństwo.

Patrycja Sołtysik o organizacji 7. urodzin syna

Patrycja Sołtysik zaangażowała się w przygotowanie przyjęcia dla swojego dziecka. Zadbała o każdy detal. Jej synek mógł przenieść się ze swoimi gośćmi do magicznego świata.

"7 lat temu, 9 sierpnia o 21.21 po raz pierwszy wzięłam w ramiona cały mój świat. Czasem łapię się na tym, że jak to mój syn już taki duży? A później sama sobie uświadamiam, że choć czas szybko biegnie i pamiętam dokładnie ten sierpniowy wieczór, jakby to było wczoraj. To pamiętam również każdy zwykły dzień, każdy kolejny rok razem i nasze momenty… i tak za nami magiczne siedem lat. Sto lat Synku! To zaszczyt być twoją mamą" - napisała żona dziennikarza na Instagramie.

Dom Andrzeja Sołtysika zamienił się w prawdziwy park jurajski. Współprowadzący "Dzień dobry TVN" i jego synek włożyli kostiumy dinozaurów. Zobaczcie na zdjęciach poniżej, jak wyglądali.

"Wczorajszej imprezy też długo nie zapomnimy! Dużo dinozaurów, wzruszeń, ważnych dla Stasia ludzi i zabawy. Były nawet tańce, które jubilat sam zorganizował" - opisała Patrycja Sołtysik.

Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Andrzej Sołtysik o wychowaniu syna. Kto go bardziej rozpieszcza?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Patrycja Sołtysik jest szczęśliwą żoną i mamą. Z okazji Dnia Ojca zamieściła wzruszający post, w którym opisała miłość swojego ukochanego do ich dziecka.

"Może nie od razu wiedział, jak tym tatą być, choć od początku bardzo chciał. Czasem bardziej bywający niż obecny. Nie mający wzorca sam stał się wzorem, kumplem, kompanem i przewodnikiem. Od siedmiu lat nie tylko mój mąż, ale najlepszy tata Stasia, jakiego mogłam sobie wyobrazić" - napisała.

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Andrzej Sołtysik stwierdził, że prezentuje inny styl wychowania niż jego ukochana.  

- Zderzają się dwie koncepcje: Patrycji i moja. Patrycja mówi: "nie wolno", "nie rób", "ostrożnie", "nie wchodź", "uważaj", "Staś! Staś! Staś!", "nie, nie, nie". A moja koncepcja to "róbta, co chceta". Zgadnij, która koncepcja wygrywa? - żartował w wywiadzie.

Dziennikarz opowiedział o wychowaniu kulinarnym swojego dziecka. Cała rozmowa tutaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości