Gwiazdy

Daria Zawiałow ogłasza przerwę w karierze. "Czas się zatrzymać..."

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na facebookowej stronie Darii Zawiałow dowiadujemy się, że po odbyciu wszystkich zaplanowanych koncertów, piosenkarka na jakiś czas zniknie ze świata muzyki. Jaka jest przyczyna?

Daria Zawiałow to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wokalistka zasłynęła w 2016 roku, kiedy to na festiwalu w Opolu wykonała piosenkę "Malinowy Chruśniak" z jej debiutanckiego albumu. Od tamtej pory kariera piosenkarki nabrała rozmachu, a młoda gwiazda nie zwalniała tempa. Okazuje się, że przyszedł czas na odpoczynek.

Daria Zawiałow robi przerwę od muzyki

Daria Zawiałow ma za sobą niesamowicie pracowity okres. W ciągu ostatnich lat nagrała wiele piosenek, które wkrótce po premierze stawały się przebojami. Jej ostatni album "Wojny i Noce", wydany w 2021 roku, zrobił prawdziwą furorę wśród fanów. Gwiazda nie pozwoliła sobie na odpoczynek i z energią promowała najnowszy krążek. W najbliższym czasie artystka planuje trasę koncertową o wymownej nazwie "METROPOLIS… wojen nie będzie", obejmującą 8 koncertów.

Do fanów Darii Zawiałow nadciągają jednak niepokojące wieści. Na facebookowym profilu "Good Taste Production" - firmy zajmującej się organizacją wydarzeń muzycznych, pojawiła się informacja, że trasa koncertowa wokalistki zakończy jej działalność sceniczną na blisko rok. Z oświadczenia dowiadujemy się, że artystka pragnie wykorzystać ten czas na rozwój i poszukiwanie nowych inspiracji.

"To pożegnanie Darii Zawiałow ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa – tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych i jak sama przyznaje – czas się zatrzymać, naładować baterie, poszukać inspiracji i zebrać pomysły na nowy materiał" - czytamy.

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie Źródło: "Co Za Tydzień"

Daria Zawiałow odniosła się do sprawy na swoim instagramowym profilu

W swoim instagramowym wpisie artystka przekazała fanom, co będzie robić w okresie wolnym od aktywności scenicznej.

Daria Zawiałow zapewniła, że nie porzuci muzyki. Podczas rocznej przerwy zamierza bowiem pracować w studiu nagraniowym oraz tworzyć nowe kawałki. W czasie wolnym postawi na odpoczynek, a także skorzysta z możliwości zrobienia prawa jazdy.

"Kochani. Oto pierwsza pula miast, która znajdzie się na naszej jesiennej trasie. Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzie pożegnaniem z etapem 'Wojen i Nocy', a także chwilowym pożegnaniem z koncertami. Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko. Hehe" - napisała wokalistka.

Daria Zawiałow - początki kariery

Daria Zawiałow dała się poznać jako utalentowana, młoda artystka. Choć karierę zaczęła od występów na weselach, szybko podbiła świat muzyki. W przeszłości wzięła udział w kilku programach rozrywkowych takich jak "X Factor", czy "Mam Talent". Kilka lat później wystąpiła na festiwalu muzycznym w Opolu, gdzie zaprezentowała utwór z debiutanckiego albumu "A Kysz".

W 2019 roku wokalistka wydała kolejny krążek zatytułowany "Helsinki", który przyniósł jej popularność na terenie całego kraju. Od tamtej pory kolejne utwory autorstwa Darii Zawiałow nie znikają z list przebojów. W 2021 roku artystka przedstawiła swoje najnowsze dzieło "Wojny i Noce", a także stworzyła utwór we współpracy z Vito Bambino i Dawidem Podsiadło, promujący koncerty z cyklu Męskie Granie.

Daria Zawiałow podczas festiwalu w Opolu Daria Zawiałow podczas festiwalu w Opolu Źródło: MWMEDIA
Daria Zawiałow na koncercie charytatywnym TVN "Razem z Ukrainą" aria Zawiałow na koncercie charytatywnym TVN "Razem z Ukrainą" Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości