Andrzej Wrona zdradza sekret udanego związku. "Oboje mamy silne charaktery"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Andrzej Wrona zdradził sekret udanego związku

Andrzej Wrona zdradził sekret udanego związku. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział jakie wspólne cechy łączą go z żoną, Zofią Zborowską-Wroną i kto jest w ich domu największym buntownikiem.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska już razem już niemal cztery lata, a w show-biznesowym środowisku uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w branży. Siatkarz stanowczo zaprzecza jednak tej opinii, bo mimo że nie wyobraża sobie życia bez aktorki, ich dom raczej nie należy do spokojnych.

Andrzej Wrona opowiada o związku

Anna Pawelczyk-Bardyga wprost zapytała Andrzeja Wronę o przepis na udany związek. Nie jest bowiem tajemnicą, że razem z Zofią Zborowską tworzą jedną z najbardziej zgranych par w branży. Zakochani nie tylko pojawiają się razem na eventach, wzajemnie się wspierając, ale na swoich instagramowych kontach uchylają rąbka prywatności. Stąd wniosek, że żyje im się razem naprawdę dobrze.

- Myślę, że po prostu poznaliśmy się w dobrym momencie naszych żyć. Po wielu różnych doświadczeniach wiedzieliśmy dokładnie, czego chcemy. Myślę, że ten timing był kluczowy - tłumaczy Andrzej Wrona.

W jednym z wywiadów sławna para zdradziła, że temat wspólnej przyszłości wraz z podjęciem się rodzicielstwa, padł już w trzecim miesiącu znajomości. Andrzej Wrona już na samym początku przyznał, że marzy o szybkim powiększeniu rodziny. Mała Nadzieja ma obecnie dwa latka i jest oczkiem w głowie całej rodziny, zarówno Wronów, jak i Zborowskich.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - jak rozwiązują konflikty

To nie znaczy, że w domu Wronów panuje wieczne szczęście, a małżonkowie zgadzają się na każdym kroku. Kluczem jest, by znaleźć wspólny sposób na rozwiązywanie problemów.

- Zdarzają się kłótnie, oczywiście. Mamy też ciężkie momenty, ale pracujemy nad sobą, nad naszą relacją, non stop. Nie jesteśmy łatwymi charakterami, raczej silnymi, więc tych spięć jest trochę. Najważniejsze jest to, żeby z sobą porozmawiać i wypracować ten słynny kompromis - zdradza Andrzej Wrona.

Anna Pawelczyk-Bardyga, idąc zaciosem, zapytała więc, kto rządzi w ich domu. Odpowiedź była oczywista.

- To zależy w jakich sytuacjach, ale oboje mamy silne charaktery, więc każde z nas po trochu rządzi. Młoda też zaczyna rządzić, więc to jest największy problem chyba - z przymrużeniem oka odpowiedział siatkarz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości