Aneta Glam z "Żon Miami" ma wszystko, ale nie może spełnić jednego marzenia. Powiedziała nam, o co chodzi

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami"
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" chce otworzyć schronisko
Źródło: Materiały Prasowe TVN
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" opowiedziała nam o swojej miłości do kotów oraz planach na przyszłość. Jednym z jej marzeń jest utworzenie schroniska dla zwierząt. Wśród nich chciałaby mieć krowę.

"Żony Miami" to program opowiadający o losach Polek, które odnalazły swoje szczęście za oceanem. Jedną z bohaterek jest Aneta Glam-Kurp, partnerka życiowa Georga, jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradziła szczegóły swojego zamiłowania do zwierząt. 

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" o zwierzętach 

Aneta Glam-Kurp jest ogromną miłośniczką zwierząt i ma wielkie serce. Bezdomne koty znalazły schronienie pod jej dachem. Nie była obojętna na ich krzywdę.

- W tej chwili mam 13 kotów, mam szczęśliwą trzynastkę. Ale pewnie niedługo będzie ich 17 - powiedziała z uśmiechem Aneta Glam-Kurp. 

Polka opowiedziała także, skąd wzięło się zamiłowanie do zwierząt oraz zdradziła, że jednego marzenia niestety nie może spełnić. 

- No ja się wychowałam na wsi, więc uwielbiam wszystkie zwierzęta. Uwielbiam koty tak jak pieski, kury, świnki, krówki. Wszystkie zwierzęta uwielbiam. Tylko niestety w domu nie można mieć krowy, więc nie mam. W Miami byłoby trudno, tutaj nie ma trawy, żeby się pasły. Ale zawsze byłam wielbicielką zwierząt, tutaj w Miami George jak na razie pozwolił mi tylko na koty. Mój program na przyszłość, to mieć moje własne schronisko dla wszystkich zwierząt. Nie tylko dla kotów. Chciałbym uratować życie wszystkim zwierzętom — powiedziała Aneta Glam-Kurp. 

Aneta Glam-Kurp ma 13 kotów i marzy o otworzeniu schroniska
Źródło: Co za Tydzień

"Żony Miami" - Aneta Glam-Kurp 

Aneta Glam-Kurp została jako pierwsza przedstawiona widzom programu "Żony Miami". Już w czołówce dowiedzieliśmy się, że jest miłośniczką kąpieli w szampanie i luksusowego życia. Jej życiowy partner należy do najbogatszych osób mieszkających w Miami. Połączyło ich przede wszystkim szczere i wyjątkowe uczucie. 

Aneta Glam-Kurp w młodym wieku zdecydowała, że chce podbić świat mody. Zaryzykowała, wyjechała i przez wiele lat mieszkała we Francji, Tajlandii aż w końcu — trafiła do Miami. Obecnie mieszka w jednej z najpiękniejszych willi, w samym sercu Miami Beach. Od ponad 9 lat jest w szczęśliwym związku i chętnie dzieli się swoją prywatnością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości