Aneta Glam-Kurp

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" o swojej najdroższej sukience. "Nie wiem dlaczego ją kupiłam"

Aneta Glam-Kurp - polska celebrytka, znana z reality show "Żony Miami" (TVN 7).

Aneta Glam-Kurp - dzieciństwo i młodość

Aneta Glam-Kurp wychowywała się w województwie opolskim. Przez kilka lat mieszkała z dziadkami na wsi, w okolicach Brzegu. Jest jedynaczką. Rodzice Anety rozwiedli się, gdy miała 10 lat. W swoich wypowiedziach publicznych Aneta Glam-Kurp wielokrotnie wspomina swoje dzieciństwo jako trudny czas, kiedy doświadczała biedy.

W młodości, namówiona przez chłopaka, z którym była związana przez pięć lat, pracowała jako modelka, m.in. w Tajlandii i Nowym Jorku. Miała 21 lat, gdy próbowała swoich sił w modelingu, jednak - jak przyznała w wywiadach - nie była gotowa na taką karierę, a liczne kompleksy kazały jej po dwóch latach zrezygnować z rozwijania się w tej branży.

Aneta Glam-Kurp - "Żony Miami"

"Żony Miami" program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie TVN 7. Tytułowe żony to mieszkające na Florydzie Polki, które są w związkach z bogatymi Amerykaninami. Aneta Glam-Kurp jest jedną z pięciu uczestniczek programu.

Szeroko komentowana w mediach była jej metamorfoza, którą zawdzięcza operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej. Znakiem rozpoznawczym Anety Glam-Kurp są drogie, ekstrawaganckie stroje, okulary słoneczne, szpilki. Kocha koty, ma ich kilkanaście, planuje w przyszłości otworzyć schronisko.

Aneta Glam-Kurp - mąż, dzieci

Aneta Glam-Kurp nie ma męża. George Wallner (ur. 1951 r.), multimilioner, przedsiębiorca z Miami, u boku którego Glam-Kurp występuje w reality show "Żony Miami", jest jej partnerem. Para nie wzięła ślubu, nie mają też wspólnych dzieci. George Wallner ma syna z poprzedniego związku. Aneta Glam-Kurp była wcześniej mężatką, ale personalia jej byłego męża nie są znane. W wywiadzie celebrytka zdradziła jedynie, że pochodził on z Francji.

George Wallner - kim jest partner Anety Glam-Kurp?

George Wallner urodził się na Węgrzech. Po studiach na kierunku inżynieria elektryczna wstąpił do wojska (1970 r.) jako operator radiowy i specjalista ds. komunikacji. W 1973 r. przeprowadził się do Australii. Tam w 1978 roku założył z bratem Paulem Wallnerem firmę Hypercom Corporation, zajmującą się m.in. terminalami płatniczymi. Wallner w Hypercom Corporation objął stanowisko dyrektora generalnego i prezesa. Firma przeniosła się do USA w 1988 roku i weszła na nowojorską giełdę w 1997 roku. Wartość rynkowa Hypercom została wówczas oszacowana na 400 mln dolarów.

Z Hypercom Corporation Wallner pożegnał się w 2004 roku, po 3 latach emerytury, wrócił do biznesu jako współzałożyciel Roam Data, firmy z branży płatności mobilnych. W 2013 roku założył LoopPay. W tej firmie zajmującej się portfelami elektronicznymi i płatnościami mobilnymi George Wallner pełni funkcję dyrektora ds. technologii. Według Raportu Nielsona jest jedną z najbardziej wpływowych osób w branży płatności bezgotówkowych.

Aneta Glam-Kurp - Instagram

Aneta Glam-Kurp ma nick na Instagramie @anetaglam.

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: TVN