Anita Werner i Michał Kołodziejczyk na randce. Dziennikarka zachwyciła stylizacją

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anita Werner w stylizacji na randkę z Michałem Kołodziejczykiem

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą parę od lat. Często pokazują, jak spędzają razem czas i publikują wspólne zdjęcia z randek. Prowadząca "Fakty" TVN pokazała swoją stylizację. Fani stwierdzili, że promienieje przy partnerze. Internauci są przekonani, że para dziennikarzy idealnie do siebie pasuje. Dla wielu ich relacja jest do pozazdroszczenia.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są nazywani power couple. Dla wielu fanów stanowią przykład idealnie zgranej pary. Uprawiają ten sam zawód i mają również wspólne zainteresowania. Łączy ich sport. Internauci skomentowali to, jak przy sobie wyglądają.

Olivier Janiak o recepcie na udany związek
Olivier Janiak o recepcie na udany związek Olivier Janiak o recepcie na udany związek

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk na randce. Fani ocenili ich związek

Anita Werner pochwaliła się romantyczną randką z ukochanym. Zakochani wybrali się do restauracji. Czekając na jedzenie, Michał Kołodziejczyk zrobił zdjęcie partnerce.

"Friday night. Foto#2 mina pt. Widzę jedzenie na horyzoncie!" - skomentowała żartobliwie Anita Werner.

Dziennikarka miała na sobie klasyczną elegancję, czyli czarną sukienkę. Jednak pozwoliła sobie na odsłonięcie dekoltu. Internauci skupili się nie tylko na jej stylizacji, ale i na blasku, jaki od niej bije. To samo mogli powiedzieć o jej partnerze.

"Ja widzę dużo więcej niż piękną parę… Promienieje Pani w obecności swojego partnera. Jest Pani niezwykłą, inteligentną kobietą, ale przy nim wygląda Pani mistycznie" - stwierdziła fanka Anity Werner.

"Pięknie wyglądacie przez szczęście, które od Was bije tak mocno, że aż czuć po drugiej stronie ekranu" - zauważył ktoś inny.

"Życzę sobie takiej miłości" - podsumowała kolejna osoba.

Historia miłości Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Jak się poznali?

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk oficjalnie stali się parą w 2018 roku. Poznali się kilka lat wcześniej, o czym opowiedzieli w wywiadzie dla "Vivy!". Dziennikarz uważał Anitę Werner za swój ideał kobiety. Jednak przy pierwszym spotkaniu bardzo go rozczarowała.

"Mężczyźni często mają swój ideał: Angelinę Jolie czy Brigitte Bardot. Moim ideałem kobiety zawsze była Anita Werner. Mogą to poświadczyć wszyscy moi znajomi" - wyznał Michał Kołodziejczyk.

Poznali się w 2012 roku we Wrocławiu, gdy oboje mieli relacjonować mecz Polska-Czechy. Mężczyzna marzył o tym, aby osobiście poznać Anitę Werner. Jednak, gdy w końcu do tego doszło, dziennikarka nawet na niego nie spojrzała.

"Zachowała się skandalicznie, a ponieważ duma jest cenniejsza niż cokolwiek innego, postanowiłem więcej nie wgapiać się w telewizor maślanymi oczami" - dodał żartobliwie Michał Kołodziejczyk.

Anita Werner naprawiła swój błąd kilka lat później, gdy zauważyła przyszłego partnera na pewnej imprezie. Tym razem to on postanowił ją ignorować.

"W końcu sama podeszłam i powiedziałam: 'Cześć, nazywam się Anita Werner. Jestem twoją fanką' [...] Ja naprawdę tak uważałam. Znałam Michała jako dziennikarza sportowego, lubiłam go słuchać, ceniłam jego pióro, styl, interesowały mnie jego opinie" - zdradziła Anita Werner.

I właśnie tak to się zaczęło. Dziś są nierozłączni. Ich wspólną pasją jest sport, a szczególnie bieganie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości