Anja Rubik świętuje urodziny siostry. Pokazała ich zdjęcia z dzieciństwa

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Anja Rubik z siostrą na zdjęciach z dzieciństwa

Anja Rubik pokazała urocze ujęcia w towarzystwie starszej siostry. Joanna Matuszczyk obchodzi dziś urodziny, a modelka składa jej życzenia w iście instagramowy sposób - kolekcją pamiętnych kadrów. Na jednym ze zdjęć możemy oglądać kilkuletnią Anję - była rozkosznym dzieckiem.

Anja Rubik, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek na świecie, opublikowała niedawno na swoim Instagramie kilka uroczych zdjęć swojej starszej siostry Joanny Matuszczyk. Wyjątkową okazją ku temu były niedawno obchodzone przez siostrę modelki urodziny, które skłoniły Anję Rubik do podzielenia się z fanami i obserwatorami zdjęciami z prywatnego albumu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Anja Rubik pokazała siostrę. Joanna Matuszczyk jest do niej podobna?

Niewielu ludzi wie, że Anja Rubik ma starszą siostrę. Joanna Matuszczyk ceni sobie bowiem życie z dala od medialnego zgiełku. Siostry rzadko się spotykają, a mimo to ich więź pozostaje bardzo silna. Modelka często podkreśla, że nic nie jest w stanie przerwać ich bliskiej relacji i że jest z siostrą bardzo zżyta.

Na początku maja Joanna Matuszczyk obchodziła urodziny, co skłoniło Anję Rubik do podzielenia się z fanami kilkoma osobistymi zdjęciami swojej siostry. To pierwszy taki post od dawna, ponieważ modelka zazwyczaj na swoich społecznościowych profilach skupia się na pracy społecznej i promocji marek modowych, którymi jest ambasadorką. Jednak tym razem postanowiła pokazać bardziej osobiste oblicze i podzielić się z fanami szczególną chwilą ze swoją rodziną.

"Happy Birthday Sis" – napisała Anja Rubik w opisie pod zdjęciami.

Zdjęcia pokazują Anję Rubik i jej siostrę w różnych okresach i sytuacjach, takich jak zabawa na plaży, czy podczas imprezy. Widzimy również, że podobieństwo między siostrami jest bardzo duże, co z pewnością zwróciło uwagę wielu fanów i obserwatorów.

Anja Rubik angażuje się społecznie

Anja Rubik odniosła sukces w branży modelingu na międzynarodową skalę. Jej kariera obejmuje udział w pokazach najsłynniejszych projektantów mody, takich jak Chanel, Gucci, Dior czy Valentino. Jednak Rubik nie skupia się tylko na modelingu, ale jest również aktywistką społeczną, działającą na rzecz równej płci i praw kobiet.

Jej zaangażowanie w te sprawy jest szczególnie widoczne w Polsce, gdzie Anja Rubik realizuje swoje feministyczne projekty. Jednym z nich jest jej inicjatywa "SEXEDPL", która ma na celu edukowanie polskiego społeczeństwa na temat seksualności oraz zwalczanie seksizmu i przemocy seksualnej. Projekt ten spotkał się z kontrowersjami w Polsce, gdzie kwestie związane z płcią i seksualnością nadal często stanowią tabu.

Anja Rubik jest również aktywna w innych inicjatywach społecznych, takich jak walka z przemocą domową czy równość płac. Modelka angażuje się w te sprawy, aby podnieść świadomość społeczną i doprowadzić do pozytywnych zmian w społeczeństwie. Jej działania cieszą się dużym uznaniem w Polsce i na całym świecie.

Pomimo sukcesów w modelingu i zaangażowania społecznego, Anja Rubik wciąż pozostaje skromna i nie zapomina o swoich korzeniach. Często bywa w Polsce, gdzie odwiedza swoją rodzinę i realizuje projekty społeczne. Gwiazda zawsze podkreśla, jak ważne jest dla niej pochodzenie i kultura polska, którą chce promować na świecie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości