Gwiazdy

Anna Dec została mamą! Pogodynka powitała na świecie drugie dziecko

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Dec jest w ciąży

Anna Dec urodziła. Popularna pogodynka pochwaliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagramie, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcie z maluszkiem.

Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich pogodynek, a w życiu prywatnym szczęśliwa żona i mama. Prezenterka ma bardzo liczne grono fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie na Instagramie. To też właśnie tam kilka miesięcy temu gwiazda przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Anna Dec relacjonowała obserwatorem kolejne etapy ciąży, a teraz pochwaliła się szczęśliwą nowiną.

Anna Dec po raz drugi została mamą

Anna Dec opublikowała na Instagramie wzruszający post, w którym wyznała fanom, że znów została mamą. Jej drugie dziecko przyszło na świat kilka dni temu, jednak dopiero gwiazda podzieliła się z obserwatorami tą szczęśliwą informacją.

"Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę" - napisała.

Pod postem od razu pojawiły się gratulacje od fanów i przyjaciół Anny Dec.

"Aaaaa! Witaj na świecie malutki! Gratulacje Aniu dla was" - napisała Magdalena Lamparska.

"Gratulacje" - dodała Joanna Koroniewska.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy mamie i maluszkowi dużo zdrowia.

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?
Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Anna Dec w czasie ciąży zachwycała formą

Anna Dec doczekała się drugiego dziecka, jednak nie była to jej również druga ciąża. Pogodynka w 2018 roku powitała na świecie córeczkę Zuzię, a rok temu niestety poroniła. Gwiazda o wszystkim opowiedziała na Instagramie i tym samym wsparła fanki, które miały za sobą podobne przeżycia. Niedługo po smutnych informacjach Anna Dec wróciła do obserwatorów z dużo milszymi wieściami i poinformowała, że los dał jej kolejną szansę na bycie mamą.

Anna Dec w czasie ciąży zachwycała formą. Gwiazda nie ukrywała jednak, że nie jest to jej "ulubiony stan".

- Nie ukrywam, że nie lubię być w ciąży. Chociaż nie mam za bardzo, na co narzekać, to nie jest to mój ulubiony stan, a dzięki pracy czas płynie mi zdecydowanie szybciej. Lubię żyć aktywnie, a to w jakiś sposób wymaga jednak powściągliwości - mówiła nam kilka miesięcy temu.

Niedawno w TVN Style pojawił się jej pierwszy program "Skarby z szafy"
Anna Dec została mamą Anna Dec została mamą Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości