Lewandowscy świętują urodziny Laury. Pokazali wcześniej niepublikowane zdjęcia

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny drugiej córki
Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny drugiej córki
Źródło: WireImage
Anna i Robert Lewandowscy kilka dni temu świętowali urodziny swojej starszej córki Klary. Teraz małżonkowie mają kolejny powód do dumy. Ich młodsza córka Laura właśnie skończyła dwa latka. Teraz dumni rodzice pokazali wcześniej niepublikowane fotografie.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 r. podczas sportowego obozu integracyjnego. Po kilku miesiącach znajomości zdecydowali się na krok naprzód i zostali parą. W 2010 r. przeprowadzili się do Niemiec.

Anna i Robert Lewandowscy — historia miłości

Zaledwie rok później wszystkie media rozpisywały się o ich zaręczynach, które odbyły się na Malediwach. Wówczas Anna Lewandowska powiedziała "tak" i zgodziła się zostać żoną piłkarza. Ich ślub miał miejsce w czerwcu 2013 r. w Serocku, a gościło na nim wielu wybitnych sportowców.

Po czterech latach małżeństwo doczekało się pierwszej córki Klary, a po trzech latach na świecie pojawiło się ich drugie dziecko — córka Laura. Zaledwie kilka dni temu sportowcy świętowali urodziny starszej córki, która skończyła pięć lat, a teraz ich młodsza pociecha obchodzi swoje drugie urodziny.

Zobacz wideo:

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Źródło: Co za Tydzień

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny młodszej córki

Anna Lewandowska dodała zdjęcie ze szpitala i napisała na Instagramie:

"Wszystkiego najlepszego z okazji 2. urodzin Calineczki! Przyniosłaś tyle szczęścia wszystkim dookoła! Kochamy Cię do księżyca i z powrotem, Laura!" - napisała Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski również zdecydował się pokazać zdjęcie na Instagramie z córeczką. Na fotografii dumny tata trzyma małą Laurę niedługo po narodzeniu.

Pod postami pojawiło się wiele komentarzy gratulujących. Znajomi i internauci dołączyli do życzeń dla małej Laury.

"Piękna jest, niech rośnie szczęśliwie", "Ucałujcie ją ode mnie", "Sto lat", "Wszystkiego dobrego dla małej", "Najpiękniejsze lata jeszcze przed wami", "Słodka jest", "Mała księżniczka" - pisali.

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy bardzo pilnują swojego życia prywatnego i rzadko mówią o nim w mediach. Sportowcy często publikują jednak zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych razem z dziećmi, choć nigdy nie pokazują ich twarzy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości