Anna Lewandowska szuka pracownika. Jakie trzeba spełnić wymagania?

Anna Lewandowska szuka pracownika
Anna Lewandowska szuka pracownika
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Anna Lewandowska szuka pracownika do swojej firmy. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała sporą listę wymagań wobec potencjalnych kandydatów. Zapowiedziała też, co jest w stanie zaoferować.

Anna Lewandowska to nie tylko żona sławnego piłkarza, ale także bardzo zapracowana bizneswoman. Trenerka ciągle rozwija kolejne biznesy i promuje następne akcje. Teraz chce się jednak podzielić obowiązkami i szuka pracownika i to na nie byle jakie stanowisko, bo dyrektora generalnego Foods by Ann.

Anna Lewandowska ogłosiła rekrutację na dyrektora generalnego swojej marki

Foods by Ann to pierwsza marka Anny Lewandowskiej, która w 2016 roku pomogła jej się wbić na polski rynek. Zdrowe przekąski od żony Roberta Lewandowskiego szybko zyskały rzesze fanek i zaowocowały powstawaniem kolejnych przedsięwzięć. Dziś Anna Lewandowska ma na swojej głowie również catering dietetyczny, aplikację z ćwiczeniami, centrum dietetyczno-treningowe oraz markę kosmetyczną.

Anna Lewandowska poinformowała za pomocą portalu Linkedin o tym, że szuka do swojego pierwszego biznesu dyrektora kreatywnego. Przy okazji opowiedziała też o genezie Foods by Ann.

"Kojarzycie 'kulki mocy'? Mam do nich ogromną słabość, nie tylko dlatego, że uwielbiam słodycze. To właśnie od nich zaczęła się moja przygoda z biznesem. W skrócie: wiele lat temu przygotowywałam je dla Roberta przed treningami. Koledzy z drużyny chętnie mu podjadali i pojawił się pomysł, by robić zdrowe przekąski masowo. Tak powstała moja pierwsza firma Foods by Ann. To ona 'zrobiła' ze mnie przedsiębiorczynię. To dzięki niej najwięcej się nauczyłam. To ona popchnęła moje życie w nowym kierunku. Możecie sobie więc wyobrazić, jak duży czuję do niej sentyment i w związku z tym, jak ważny jest dla mnie dzisiejszy post. Ogłaszam rekrutację na stanowisko #CEO do Foods by Ann" - zaczęła.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Anna Lewandowska szuka pracownika. Jakie ma wymagania?

Anna Lewandowska od razu zaznaczyła, czego wymaga od potencjalnych kandydatów. Gwiazda szuka kogoś z wyższym wykształceniem i minimum pięcioletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku również w branży spożywczej. Potencjalny dyrektor Foods by Ann musi się cechować zdolnościami przywódczymi, umieć łatwo nawiązywać kontakty oraz wykazywać się strategicznym myśleniem. Nie mniej ważna jest także umiejętność pracy pod presją czasu.

Osoba, która przejdzie rekrutację, będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem menadżerów, podejmowanie kluczowych decyzji dla firmy, a także za kreowanie i realizację strategii biznesowej. Anna Lewandowska zapewnia preferowaną przez pracownika umowę, atrakcyjną wypłatę oraz motywacyjny system wynagrodzeń. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości