Anna Samusionek pokazała zdjęcie z 20-letnią córką. Jak teraz wygląda Andżelika?

Anna Samusionek z córką
Córka Anny Samusionek niedawno skończyła 20 lat. Jak teraz wygląda?
Źródło: MWMEDIA
Anna Samusionek dla wielu osób jest przykładem na to, że każdą rodzinną relację można odbudować. Po wielu perturbacjach i sądowej batalii na oczach całej Polski aktorka z dumą pokazała światu swoją dorosłą córkę. Andżelika Zuber ma już 20 lat, rozwija się jako producentka filmowa i zaprzyjaźniła się z mamą.

Anna Samusionek zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w takich produkcjach jak "Na Wspólnej", czy "Przepis na życie". Niestety mimo rozpędzającej się kariery jej życie nie było usłane różami. Po 3 wspólnych latach rozstała się z Krzysztofem Zuberem i rozpoczęła walkę o prawa do opieki nad córką. 

"Nasza historia jest gotowym scenariuszem na niezły film... Być może byłby mieszanką thrillera, melodramatu, sensacji i filmu psychologicznego, ale z całą pewnością byłaby to historia o zwycięskiej miłości" - napisała Anna Samusionek w poście na Instagramie. 

Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o śmierci babci i relacji z tatą. Ich relacje diametralnie się zmieniły

Anna Samusionek pokazała córkę

Relacje Andżeliki Zuber i Anny Samusionek nie należały do łatwych. Od kilku lat jednak systematycznie publikują wspólne zdjęcia, deklarują przebaczenie, miłość i przezwyciężenie wszelkich problemów. Od pewnego czasu córka aktorki w mediach społecznościowych posługuje się też nowymi danymi i figuruje jako Mia Samusionek. Z okazji jej 20. urodzin aktorka przygotowała specjalny post, który składał się ze zdjęć i wspomnień. W obszernym wpisie opowiedziała też ich przeszłość i wdzięczność za każdy wspólny dzień.

"20 lat minęło jak jeden dzień. Dziś największa miłość mojego życia, moja córka Mia Samusionek kończy dwadzieścia la. No, może brakuje jeszcze kilku godzin, bo urodziła się późnym wieczorem. Pewnie wszystkie mamy tak mają, ale moment, gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy, gdy usłyszałam jej płacz i poczułam łzy radości na swojej twarzy jest tak świeży i wyraźny, jakby było to wczoraj. Dziś z dumą patrzę, jak dojrzale i mądrze wkracza w dorosłe życie. Nasza historia jest gotowym scenariuszem na niezły film… Być może byłby mieszanką thrillera, melodramatu, sensacji i filmu psychologicznego, ale z całą pewnością byłaby to historia o zwycięskiej miłości. I niech ona będzie zawsze Twoim drogowskazem moja mała księżniczko. To nasze wspólne święto" - napisała aktorka.

Andżelika Zuber - co o niej wiadomo? 

Andżelika Zuber chętnie dzieli się swoim życiem z internautami. Choć nie poszła w aktorskie ślady mamy, świat show-biznesu nie jest jej obcy. Prowadzi profil na Instagramie, na którym pokazuje, jak rozwija się jako producentka filmowa. Stawia też pierwsze kroki w świecie TikToka.

Córkę Anny Samusionek obserwuje w mediach społecznościowych ponad 3500 osób. Wiele z nich zwróciło uwagę na wyjątkową i niebanalną urodę dziewczyny, sugerując, że powinna rozważyć także karierę w modelingu. 

"Wspaniała uroda. Gdybyś mieszkała w USA, pewnie już dawno byłabyś jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek" - czytamy w komentarzu pod jednym z postów. 

"W każdym ubraniu, makijażu i fryzurze wygląda Pani obłędnie" - napisała obserwatorka Andżeliki Zuber.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości