Magda Stępień pokazała grób Oliwierka. Zaskoczył ją gest ludzi. "Coś niewiarygodnego"

Magdalena Stępień pokazała grób syna. Jest wdzięczna za gest fanów
Magdalena Stępień pokazała grób syna. Jest wdzięczna za gest fanów
Źródło: x-news
Magdalena Stępień odwiedziła synka 1 listopada. Gdy wróciła z cmentarza, ze łzami w oczach zwróciła się do swoich fanów na Instagramie i pokazała, jak wyglądał grób Oliwierka w dniu Wszystkich Świętych. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka podziękowała za piękny gest, nie mogąc uwierzyć, że ludzie aż tak bardzo przejęli się historią jej dziecka.

Tegoroczne obchody dnia Wszystkich Świętych były dla Magdaleny Stępień wyjątkowo bolesne. Po raz pierwszy mierzyła się z taką stratą. Stała nad grobem swojego dziecka. Oliwier Rzeźniczak zmarł 27 lipca 2022, zaledwie dwa tygodnie po swoich pierwszych urodzinach.

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_POLSKIE
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Magdalena Stępień pokazała grób syna. Wzruszył ją gest fanów

Magdalena Stępień była zaskoczona ilością zniczy na grobie jej synka. Jest wdzięczna za wsparcie fanów i gest ich miłości.

Moi drodzy, jak się domyślacie pewnie, był to dla mnie bardzo trudny dzień, ale to, co zobaczyłam przy grobie mojego synka, ilość miłości, którą zanieśliście koło jego grobu, wzruszyła mnie do łez, odebrała mi mowę, naprawdę płakałam [...] Przepraszam, ale głos mi się łamie, bo w tym trudnym czasie nadal jesteście, nadal mnie wspieracie. Ciężko mi tu do was cokolwiek mówić, odzywać się, ale dzisiaj, to co zobaczyłam na cmentarzu, po prostu mnie totalnie zgięło, dlatego dziękuję wam z całego serca za wszystko, po prostu dziękuję
- przemówiła na InstaStories.
Magdalena Stępień wzruszona widokiem na grobie syna
Magdalena Stępień wzruszona widokiem na grobie syna
Źródło: Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień wspomina syna w dniu Wszystkich Świętych

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Magdalena Stępień powiedziała, że jest zdumiona tym, że tyle obcych ludzi zainteresowało się historią jej syna i zapaliło dla niego znicz na grobie. Modelka jeszcze raz wspominała Oliwiera. Podkreśliła, że był walecznym dzieckiem.

Dla mnie jest to coś niewiarygodnego, żeby obcy ludzie tak przejęli się historią tego małego chłopca. Bo dla nich jest to chłopiec, zwykły chłopiec, który był chory, ale jednak Oliwier był kimś wyjątkowym, był cudownym chłopcem, który wlał miłość do serc wielu mu obcych ludzi. Pokazał, jak walczyć, pokazał, jak się uśmiechać nawet będąc bardzo chorym i teraz te wszystkie pokłady miłości, które on miał w sobie, wy pokazujecie, jak dla was był wyjątkowy. Poprzez zapalanie światła przy jego grobie czy na żywo, czy wirtualnie. Naprawdę brak mi słów
- dodała w relacji na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości