Ashley Graham karmi piersiami bliźnięta. Pokazała zdjęcie, które podzieliło internautów

Ashley Graham
Ashley Graham karmi piersią bliźnięta
Źródło: Raymond Hall/GC Images/Getty Images
Ashley Graham niedawno została matką bliźniąt. Od czasów ciąży publikuje wyłącznie treści związane z macierzyństwem, stanem błogosławionym i połogiem. Teraz pokazała, jak karmi piersiami swoje dzieci. Zdjęcie podzieliło internautów.

Ashley Graham jest jedną z czołowych modelek plus size. Każdego dnia stara się normalizować macierzyństwo i propagować ciałopozytywność. Nie zawsze jednak jej publikacje przemawiają do internautów. Tak było tym razem. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Ashley Graham o macierzyństwie

Ashley Graham 7 stycznia 2022 roku została mamą bliźniąt - Romana i Malachiego. Dwa lata wcześniej na świat przyszedł jej syn Issac. Od samego początku stanu błogosławionego modelka publikowała mnóstwo wpisów związanych z poczęciem, przebiegiem ciąży, porodem i macierzyństwem.

"Moi chłopcy byli najlepszymi przewodnikami i przypomnieli mi, że mogę robić trudne rzeczy. To nie było łatwe doświadczenie, ale warte było tych wszystkich chwil. Wciąż nie mogę uwierzyć, że mam trójkę dzieci. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce podzielić się z wami moimi doświadczeniami z porodu i pierwszych tygodni po" - pisała niedługo po porodzie.

Teraz pokazała zdjęcie z karmienie. Nie wszystkim się spodobało.

Olga Buława w ciąży przytyła 35 kg
Źródło: Co za Tydzień

Ashley Graham pokazała karmienie bliźniąt

Modelka zdecydowała się pokazać, jak wygląda karmienie bliźniąt. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które podzieliło internautów.

"Ten obraz jest potężny. Siła kobiety", "Wspaniały obrazek", "Dobrze, że pokazujesz, jak naprawdę wygląda macierzyństwo", "To takie piękne i naturalne" - czytamy w komentarzach.

Pojawili się również przeciwnicy tak intymnych publikacji.

"Istnieje cokolwiek, czego nie publikujesz w social mediach?; Jestem zmęczona widokiem tej seksualizującej się kosztem dzieci kobiety. Nie jesteś pierwszą karmiącą osobą!; Dlaczego uważasz, że wszyscy powinni patrzeć na ten intymny moment?; Myślałem, że to prywatna chwila" - napisał jeden z internautów.

Zobaczcie zdjęcie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Raymond Hall/GC Images/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości