ASAP Rocky oświadczył się Rihannie w nietypowy sposób. O tym geście mówią wszyscy

ASAP Rocky oświadczył się Rihannie
ASAP Rocky oświadczył się Rihannie
Źródło: Jeff Spicer/BFC/Getty Images
ASAP Rocky oświadczył się Rihannie w najnowszej piosence, w której śpiewa o miłości prosto z getta. Raper zrobił to jednak w nietypowy sposób, co też szybko obiegło sieć. Gwiazdor zadał bowiem ukochanej to najważniejsze pytanie za pomocą... złotych nakładek na zęby.

Rihanna i ASAP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka. Zakochani długo nie chcieli komentować plotek o ciąży wokalistki, aż w końcu na własnych zasadach pokazali rosnące w niej nowe życie podczas romantycznego spaceru po Nowym Jorku. Od tamtej pory para nie schodzi z nagłówków gazet i mimo plotek o rozstaniu ciągle udowadnia, że ich miłość ma się dobrze. Teraz przyszedł czas na kolejny rozdział w ich związku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

ASAP Rocky oświadczył się Rihannie w teledysku

ASAP Rocky na pewien czas zawiesił swoją karierę muzyczną, a teraz wraca ze zdwojonym tempem. Raper opublikował teledysk do długo wyczekiwanego singla "D.M.B", który opowiada o miłości z getta. W utworze jest wiele nawiązań do jego związku z Rihanną, która również pokazuje się w klipie. Para jest na Bronksie i spędza czas na schodach przeciwpożarowych, układając sobie nawzajem włosy lub grając w kości.

Najgłośniejszym fragmentem klipu jest jednak moment, w którym raper szeroko się uśmiecha i pokazuje złote nakładki na zęby, z których układa się napis:

"Wyjdziesz za mnie?"

Rihanna odwdzięcza mu się równie szerokim uśmiechem. Na zębach także ma nakładki, z których możemy przeczytać, że zgodziła się przyjąć oświadczyny muzyka.

"Tak, wyjdę" - czytamy.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Rihanna i ASAP Rocky długo nie potwierdzali, że są w związku

Rihanna i ASAP Rocky znają się od lat, a pierwsze plotki o ich romansie zaczęły pojawiać się już w 2013 roku, gdy zagrali parę w teledysku rapera. Muzycy, którzy byli wówczas w innych związkach, zapewniali jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. Wielokrotnie też pokazywali się razem na imprezach branżowych i występowali razem w czasie koncertów. Rihanna i ASAP Rocky skrupulatnie odmawiali odpowiedzi na pytanie, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Musiało minąć ładnych parę lat, by w końcu potwierdzili swoje uczucie. W maju 2021 roku po raz pierwszy opowiedzieli o swojej miłości, a ASAP Rocky w wywiadzie dla "GQ" zapewnił, że Rihanna jest już tą jedyną. Na początku lutego 2022 roku zakochani oznajmili światu, że spodziewają się dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Spicer/BFC/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości