Nie żyje dziecięcy aktor z "Nowojorskich gliniarzy". Tragiczne kulisy śmierci 27-latka

Autor:
Kamila
Jamrożek
Nie żyje Austin Majors

Nie żyje Austin Majors. Zasłynął jako dziecięcy aktor w produkcjach takich jak "Nowojorscy gliniarze", "Ostry dyżur" czy "Jak poznałem waszą matkę". Miał zaledwie 27 lat. Ostatnie chwile życia spędził w schronisku dla bezdomnych.

Informację o śmierci Austina Majorsa podał portal TMZ. Wiadomość potwierdziła także rodzina aktora. 27-latek zmarł w schronisku dla bezdomnych. Trafił tam, ponieważ miał problem z nadużywaniem środków odurzających.

Austin Majors nie żyje

Rodzina Austina Majorsa wydała oświadczenie w sprawie śmierci aktora, wspominając go jako "kochającego, artystycznego, błyskotliwego i miłego człowieka". We wpisie cytowanym przez portal TMZ podkreślili, że kariera młodego gwiazdora zapowiadała się obiecująco. Pasjonował się kinematografią i muzyką.

"Młodsza siostra Austina, Kali, mówi, że jej najmilsze wspomnienia z Austinem to dorastanie z nim na planie filmowym, wolontariat podczas imprez z 'Kids With a Cause' i wspólne wędrówki z plecakiem. Austin był takim synem, bratem, wnukiem i bratankiem, który sprawił, że byliśmy dumni i będziemy za nim głęboko tęsknić na zawsze" - mówi rodzina.

Niestety w ostatnich latach 27-latek miał duże problemy, a kulisy jego śmierci są bardzo przykre. W ostatnich latach zmagał się z uzależnieniem od substancji odurzających. To doprowadziło go do problemów zdrowotnych i finansowych, przez co dopadł go kryzys bezdomności. Przyczyną śmierci aktora prawdopodobnie było przedawkowanie groźnego narkotyku fentanylu.

Austin Majors  – kim był?

Austin Majors urodził się w 1995 roku. Po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie w 1999 roku. Popularność zyskał dzięki dziecięcej roli w serialu "Nowojorscy gliniarze", gdzie przez lata wcielał się w postać Theo Sipowicza, syna detektywa Andy'ego Sipowicza. Jako nastolatek pojawiał się także w takich produkcjach, jak "Jak poznałem waszą matkę", "Ostry dyżur", "Jim wie lepiej" czy "Gotowe na wszystko". Oprócz występów w telewizji aktor grywał w filmach takich jak "Święta pełne niespodzianek", "Christmas in Tinseltown", "Planeta Skarbów", "The Price of Air" i "The Legend of John Henry".

Po ukończeniu szkoły Austin Majors podjął studia na University of Southern California, na kierunku produkcja filmowa i telewizyjna oraz na kierunku przemysł muzyczny. Tworzył muzykę pod pseudonimem "Pope" i aspirował do pracy jako reżyser lub operator w produkcji filmowej.

Austin czerpał wielką radość i dumę ze swojej kariery aktorskiej. Był aktywnym skautem i ukończył liceum jako drugi najlepszy uczeń w klasie. Był absolwentem School of Cinematic Arts w USC z pasją do reżyserowania i produkcji muzycznej

Nie żyje dziecięca gwiazda Austin Majors
Austin Majors w "Nowojorskich gliniarzach" Nie żyje dziecięca gwiazda Austin Majors Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości