Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan o zarobkach w teatrze. "Byłam wiecznie na minusie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan otworzyła się na temat finansów. W najnowszej rozmowie opowiedziała między innymi o tym, kiedy poczuła się niezależna. Nie od razu zarobki były satysfakcjonujące.

Barbara Kurdej-Szatan największą popularność, a co za tym idzie - również pieniądze, zyskała dzięki reklamom sieci telefonii komórkowej. Zanim jednak do tego doszło, pracowała w teatrze. Wtedy jej sytuacja finansowa nie wyglądała najlepiej. Aktorka musiała się zapożyczać i "była wiecznie na minusie".

Barbara Kurdej-Szatan otwarcie o finansach

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Kamilą Glińską z Plejady opowiedziała o momencie, kiedy poczuła się niezależna finansowo.

"To był pierwszy rok mojej kampanii reklamowej. To były zdecydowanie większe pieniądze niż w teatrze" - mówi.

W czasach pracy w teatrze często korzystała z karty kredytowej, bo pensja nie wystarczała jej do kolejnej wypłaty.

"Kiedy pracowałam w teatrze, byłam wiecznie na minusie. Miałam małą kartę kredytową, z której cały czas pobierałam, a potem musiałam oddawać, bo mi nie starczało" - powiedziała aktorka.

Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"
Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają" Małgorzata Socha na premierze książki Joanny Przetakiewicz. Co sądzi o pieniądzach? Wyjaśniła, dlaczego to cały czas temat tabu.

Barbara Kurdej-Szatan rozmawia z mężem o finansach

Okazuje się, że choć Barbara Kurdej-Szatan jest finansowo niezależna i tak rozmawia z mężem o wydatkach. Aktorka przyznaje, że nie ma problemu z tym, by dzielić zarobki z partnerem.

"Ja z pieniędzmi nigdy nie miałam problemu i nie mam go również ze współdzieleniem ich z mężem. To nasza wspólna sprawa i wiem, że gdyby nastąpiły problemy, to byśmy się dogadali, ale na ten moment na szczęście nie musieliśmy tego robić" - powiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan. Kim jest?

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest aktorką teatralną, telewizyjną oraz filmową. Występuje również w roli prezenterki telewizyjnej, a także zdarza jej się śpiewać. Aktorka chętnie chwali się swoim talentem wokalnym. Ostatni popis swoich umiejętności dała w programie "Mask Singer", w którym występowała w masce ważki.

Skończyła PWST w Krakowie. Do 2010 roku występowała w Teatrze Nowym w Poznaniu. W tym samym roku związała się z Teatrem 6. piętro, a pięć lat później dołączyła do aktorów Krakowskiego Teatru Variete.

Co ciekawe, w 2012 roku wzięła udział w programie TVN "X Factor", do którego zgłosiła się z zespołem Soul City.

W 2022 roku prowadziła program "Project Cupid" wspólnie z Przemkiem Kossakowskim.

Prywatnie jest żoną Rafała Szatana. Para pobrała się w 2011 roku. Mają dwoje dzieci: córkę Hannę i syna Henryka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości