Bartłomiej Nowosielski o operacji zmniejszenia żołądka. Zdradził, jak zmieniło się jego życie

Autor:
Norbert
Żyła
Bartłomiej Nowowielski

Bartłomiej Nowosielski w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, jak czuje się po przebytej pół roku temu operacji zmniejszenia żołądka. Aktor wyjawił również, jak zmieniło się jego życie.

Bartłomiej Nowosielski jest aktorem, którego możemy kojarzyć z takich produkcji jak "Listy do M.", "Pitbull. Ostatni Pies", czy ostatnio "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Artysta aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. Jak sam się tam określa, jest nie tylko aktorem, ale również pedagogiem, mężem i tatą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki
Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki

Bartłomiej Nowosielski o tym, jak ważna jest motywacja najbliższych

Bartłomiej Nowosielski udzielił wywiadu portalowi se.pl w związku z przebytą pół roku temu endoskopową operacją zmniejszenia żołądka. W trakcie rozmowy aktor zdradził, jak zmieniło się jego życie. Jak sam mówi, duże wrażenie zrobiło na nim to, że wszedł w dawno nienoszony garnitur. Nie ukrywa również, że dużą motywację do ćwiczeń otrzymuje od najbliższych.

"Wszedłem w garnitur, w który od dawna się nie mieściłem. To zasługa zabiegu. Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek" - powiedział podczas wywiadu aktor.

W dalszej części rozmowy Bartłomiej Nowosielski zdradził, czy po przebytej operacji, dzięki której już schudł 30 kilogramów, musi trzymać się diety. Jego odpowiedź z pewnością może wiele osób zaskoczyć.

"Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okej" - stwierdził aktor.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Zrezygnował z dwóch produktów spożywczych

Innym aktorem, którego metamorfozę obserwowaliśmy, jest Olaf Lubaszenko. W jednym z wywiadów zdradził, że w pewnym momencie ważył 165 kilogramów. Gwiazdor przyznał, że cierpiał również na depresję, która poważnie przełożyła się na jego uczestniczenie w życiu społecznym. W rozmowie z "Newsweekiem" opowiedział o swoim stanie zdrowia oraz o schorzeniach, które dodatkowo komplikowały jego walkę z chorobą.

"Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny" - powiedział aktor.

Na szczęście Olaf Lubaszenko najcięższą walkę z nadmiernymi kilogramami ma już za sobą, gdyż jak sam przyznał, schudł aż 80 kg. Aktor twierdzi, że proces chudnięcia jest na tyle skomplikowany, że nie wystarczą ćwiczenia, a należy również zacząć inaczej patrzeć na swoje ciało. Mimo to wyeliminowanie z diety przetworzonych produktów może wspomóc walkę z otyłością. Olaf Lubaszenko zdradził, że aby zrzucić zbędne kilogramy, zrezygnował z picia ulubionego słodkiego napoju oraz słodzonych soków.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości