Aleksandra Popławska prosi o pomoc dla małej kuzynki. Zamieściła link do zbiórki

Aleksandra Popławska prosi o pomoc dla małej kuzynki
Aleksandra Popławska prosi o pomoc dla małej kuzynki
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Popławska poprosiła o pomoc internautów. Okazało się, że jej pięcioletnia kuzynka jest poważnie chora, a żeby jej pomóc, potrzebne są pieniądze. Aktorka zwróciła się do internautów z prośbą.

Aleksandra Popławska jest znaną polską aktorką. Gwiazda ma również siostrę Magdalenę, która tak jak ona wykonuje ten zawód. Jest to jedno z najbardziej znanych aktorskich rodzeństw w Polsce zaraz obok braci Pazurów, sióstr Bohosiewicz, sióstr Grabowskich czy braci Zdrójkowskich.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Popławska prosi o pomoc dla członka rodziny

Aleksandra Popławska jest również mamą Antoniny, której ojcem jest Marek Kalita. Para od wielu lat tworzy rodzinę i jak na razie nie myślą o zalegalizowaniu związku. Aktorka jest bardzo rodzinną osobą, o czym mogliśmy się przekonać, czytając wywiady, których udzieliła.

Aleksandra Popławska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu, co potwierdził również jej ostatni wpis na Instagramie. Aktorka dodała zdjęcie z pięcioletnią kuzynką i poprosiła, aby nie udostępniać fotografii w innych celach nich tych, dotyczących zbiórki.

Okazało się, że kuzynka aktorki walczy z nieoperacyjnym glejakiem, a dla jej rodziny liczy się każdy dzień.

"Dziś są moje urodziny i w tym dniu mam tylko jedno marzenie. Chciałabym, żeby moja mała pięcioletnia kuzynka Marcelinka była zdrowa. Marcysia od dwóch tygodni przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka na onkologii dziecięcej. Jeszcze dwa tygodnie temu była zdrową energiczną, charakterną dziewczyną, okazało się jednak, że w jej główce zamieszkał nieoperacyjny, glejakowaty stwór, który chce przejąć nad Marcysią kontrolę, osłabił ją bardzo i każdego dnia rodzina walczy o kolejny dzień" - czytamy we wpisie.

Aleksandra Popławska walczy o zdrowie pięcioletniej kuzynki

Dalej Aleksandra Popławska dodała:

"Mimo trudnej diagnozy wiemy, że medycyna to nie matematyka i mamy nadzieję na to, że ta mądra i wyjątkowa dziewczynka pokona potwora. Żeby pomóc rodzinie w walce, założyłam zbiórkę. Wiem, że zdrowia nie można kupić, ale to jedyny sposób, żeby wesprzeć rodzinę w walce, w byciu blisko córki, w poszukiwaniu różnych metod leczenia. Medycyna rozwija się i każdy dzień może gdzieś na świecie przynieść nieoczekiwane rozwiązanie. Z tego miejsca pragnę również w imieniu rodziny podziękować za wsparcie dobrych ludzi, którzy już okazali pomoc. Jest ona bezcenna" - czytamy we wpisie aktorki.

Na końcu aktorka napisała:

"Zamieszczam zdjęcie moje z Marcysią, które proszę, żeby nie było nigdzie powielane poza kontekstem zbiórki. Z całego serca dziękuję za wsparcie. Życzę Wszystkim dużo zdrowia, bo mając je, z całą resztą problemów można sobie poradzić. Link do zbiórki zamieszczam w BIO. Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe. Niech spełni się to jedno… Jeśli ktoś nie może wspomóc wpłatą, to poproszę o wysyłanie dobrych myśli. Dziękuję" - czytamy.

Aktorka na swoim profilu zamieściła również link do zbiórki, który znajdziecie tutaj.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości