Beckhamowie sprawili synowi prezent ślubny za miliony. Robi wrażenie

Beckhamowie podarowali synowi drogi prezent
Beckhamowie podarowali synowi drogi prezent
Źródło: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
David i Victoria Beckhamowie niedawno świętowali ślub ich najstarszego syna. Okazuje się, że zamożni rodzice nie tylko zapłacili fortunę za samo wesele, ale także sprawili nowożeńcom prezent warty miliony. Nad jego szczegółami pracowało aż 100 osób.

David i Victoria Beckhamowie to jedno z najpopularniejszych małżeństw na całym świecie. Para stworzyła nie tylko prawdziwe imperium finansowe, ale także sprawdziła się w roli rodziców. Były piłkarz i projektantka wychowują 19-letniego Romea, 17-letniego Cruza i 10-letnią Harper, a niedawno ożenili swojego najstarszego syna, 23-letniego Brooklyna Beckhama. Uroczystość jego zaślubin z Nicolą Peltz przypominała prawdziwą bajkę, a teraz wyszło na jaw, co młoda para otrzymała w prezencie od rodziców pana młodego. 

David i Victoria Beckhamowie podarowali synowi luksusowe auto

Victoria i David Beckhamowie podarowali synowi i jego świeżo upieczonej żonie luksusowego, elektrycznego Jaguara o wartości ponad dwóch milionów złotych. Robiący wrażenie pojazd został wyprodukowany w latach 50. ubiegłego wieku i przeszedł gruntowną renowację. Warto dodać, że samochód pochodzi z edycji limitowanej i tylko nieco ponad osiem tysięcy osób z całego świata mogło go nabyć. 

Modernizacją auta zajęła się firma Lunaz, w której swoje udziały ma sam David Beckham. Nad Jaguarem i niego unowocześnianiem pracowało aż 100 mechaników. 

"Tworząc to piękno, elektrycznego Jaguara XK140 mamy zaszczyt wypełnić lukę między życiem zawodowym Davida Beckhama, który jest inwestorem w Lunaz, a jego życiem rodzinnym. (…) Ten niezwykły samochód jest idealnym prezentem dla jego syna Brooklyna i synowej Nicoli w dniu ślubu. Pod każdym względem ten niezwykły elektryczny samochód symbolizuje świetlaną, pozytywną przyszłość" przekazał mediom David Lorenz z firmy Lunaz.

Para już miała okazję kilka razy przejechać się swoim kosztownym prezentem ślubnym. 

Maja Hyży o ślubnych planach
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o ślubnych planach.
Źródło: Co za Tydzień

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz mieli ślub niczym z bajki

9 kwietnia br. Brooklyn Beckham ożenił się z Nicolą Peltz, córką amerykańskiego miliardera. Para wyprawiła wesele jak z bajki, za które ich rodzice musieli zapłacić przeszło 3,5 miliona dolarów. Państwo młodzi zadbali o to, by ich najważniejszy dzień w życiu zapisał się na kartach show-biznesu złotymi literami. 

Wesele odbyło się w wartej około 100 milionów dolarów posiadłości ojca panny młodej na Florydzie. Na trzydniowe wydarzenie zostały zaproszone największe sławy: Serena Williams, Eva Longoria, Gigi Hadid, Madonna, Elthon John, Mel B, Mel C, Emmy Bunton, Geri Halliwell, Serena i Venus Williams, Gordon Ramsey, Marc Anthony czy też Snoop Dogg, który jednocześnie pełnił tam funkcję DJ-a. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości