Książę William i księżna Kate odmówili Beckhamom zaproszenia na ślub ich syna

William i Kate nie zjawili się na ślubie syna Beckhamów
William i Kate nie zjawili się na ślubie syna Beckhamów
Źródło: Christopher Furlong/Getty Images
Książę William i księżna Kate zostali zaproszeni na ślub Brooklyna Beckhama, który odbył się w miniony weekend. Książęca para odmówiła jednak przyjścia na uroczystość. "William odpowiedział, że nie mogą uczestniczyć w ceremonii" - informuje brytyjski tabloid.

David i Victoria Beckhamowie w ten weekend mieli powody do świętowania, ponieważ ich syn Brooklyn Beckham ożenił się z Nicolą Peltz. Wielka uroczystość kosztowała gwiazdorską parę aż 3,5 miliona dolarów, a na samym weselu zjawiła się plejada gwiazd. Zabrakło jednak księcia Williama i księżnej Kate, którzy nie skorzystali z wysłanego im zaproszenia.

Książę William i księżna Kate nie zjawili się na ślubie Brooklyna Beckhama

David i Victoria Beckhamowie od dawna otaczają się nie tylko gwiazdorską śmietanką towarzyską, ale również często goszczą na imprezach wyprawianych przez brytyjskich arystokratów. Sławna para była zaproszona między innymi na dwa najgłośniejsze królewskie śluby ostatnich lat: czyli ceremonię zawarcia małżeństwa przez księcia Williama i księżną Kate oraz księcia Harry’ego z Meghan Markle

Nic więc dziwnego, że David i Victoria Beckhamowie postanowili odwdzięczyć się "yoyalsom" i również zaprosić ich na ślub ich najstarszego syna. Niestety, Cambridge’owie mieli odmówić zaledwie kilka dni przed uroczystością. 

"David i Victoria napisali do Williama i Kate, zapraszając ich i rodzinę na wesele syna. William odpowiedział, że nie mogą uczestniczyć w ceremonii i życzył im wszystkiego najlepszego" - czytamy w "Daily Mail". 

Co ciekawe, Beckhamowie mieli wysłać zaproszenie tylko jednej książęcej parze i mimo dobrych stosunków z Sussexami — nie uwzględnili ich na liście gości. 

"David zna się z Cambridge'ami od wielu lat, łączy ich bardzo silna więź i to oni byli ich wyborem na gości weselnych. Zawsze chodziło o Williama i Kate, nigdy o Meghan i Harry'ego" - dodaje informator z kręgów rodziny Beckhamów. 

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
"Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film.
Źródło: Co za Tydzień

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak"

Brooklyn Beckham to najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, który w miniony weekend ożenił się z Nicolą Peltz. Wybranka syna sławnego małżeństwa jest córką amerykańskiego miliardera i na swój ślub wybrała specjalnie zaprojektowaną na tę okazję suknię od domu mody Valentino. 

Para zaprosiła na wesele 300 gości, a całą imprezę zorganizowała w posiadłości wartej 76 milionów dolarów na Florydzie. Na aż trzydniowe wydarzenie przyjechały same sławy, a wśród nich między innymi: Serena Williams, Eva Longoria czy też Snoop Dogg, który jednocześnie stał się weselnym dj-em. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Christopher Furlong/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości