Córka Toma Curise'a i Nicole Kidman ma już 29 lat. Od dawna nie ma kontaktu z matką

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Tom Cruise i Nicole Kidman byli małżeństwem przez 11 lat

Tom Cruise i Nicole Kidman byli małżeństwem przez 11 lat i w tym czasie adoptowali dwoje dzieci. Maluchy po rozwodzie rodziców zostały pod opieką ojca, który izolował je od matki i wychował zgodnie z zasadami scjentologii. Starsza z pociech pary, 29-letnia Bella Cruise, rzadko kiedy pokazuje się w mediach i unika rozgłosu. Jak wygląda?

Tom Cruise i Nicole Kidman byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Ich sielankowe życie z wypiekami na twarzy śledziły miliony fanów, którzy trzymali kciuki, by rodzina aktorów się powiększyła. Byłe już dziś małżeństwo nigdy nie ukrywało, że bezskutecznie starało się o dzieci. Wówczas z pomocą przyszedł im ośrodek adopcyjny, a Tom Cruise i Nicole Kidman w końcu zostali rodzicami dziewczynki i chłopczyka. Dzieci od samego początku były wychowywane w kulturze scjentologii.

Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman jest już dorosłą kobietą

Bella Cruise ma już 29 lat i dalej należy do kościoła scjentologicznego. Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman w 2015 roku wzięła ślub, ale jej wybranek, Brytyjczyk Max Parker, nie należał do sekty. Mimo to namówiła męża, by ceremonia odbyła się zgodnie ze znanymi jej obrzędami i tak też się stało. Uroczystość, która odbyła się w Londynie, była skromna i miała charakter prywatny. Co ciekawe, Bella nie zaprosiła na ślub swojej własnej matki, która w tym czasie również gościła w Wielkiej Brytanii. Nicole Kidman nie wiedziała nawet, że jej córka wychodzi za mąż, od wielu lat nie ma z nią kontaktu.

Bella od dziecka unikała rozgłosu, jaki towarzyszył jej rodzinie. Nigdy nie pokazywała się z ojcem podczas imprez branżowych, a sam Tom Cruise niechętnie opowiadał o dzieciach. O tym, czym się obecnie zajmuje 29-latka, dowiadujemy się z jej Instagrama. Okazuje się, że Bella została artystką i zarabia na życie dzięki fotografii, a także tworzeniu obrazów i grafik.

Bella nie boi się eksperymentów nie tylko w dziedzinie sztuki, ale także w zakresie własnego wyglądu. 29-latka publikowała zdjęcia, na których miała rude włosy, a ostatnio zmieniła ich kolor na czarny. Zdecydowała się też na mocne cięcie.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Tom Cruise po rozwodzie z Nicole Kidman zajął się córkami

Tom Cruise i Nicole Kidman pobrali się w Boże Narodzenie w 1990 roku w Telluride w stanie Kolorado. Para bardzo długo starała się o dzieci. Aktorka dwukrotnie zachodziła w ciąże, jednak w obu przypadkach jej "błogosławiony stan" kończył się poronieniem. Wtedy małżeństwo zdecydowało się na adopcję. W 1992 roku ich rodzina powiększyła się o dziewczynkę Bellę, a trzy lata później o chłopczyka Connora Antony'ego. Cała rodzina należała do kościoła scjentologicznego.

Ich sielanka trwała aż do 2001 roku, gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Tom Cruise i Nicole Kidman się rozwodzą. Jedną z przyczyn rozpadu małżeństwa aktorskiej pary miała być różnica w podejściu do wychowania ich dzieci. Nicole Kidman nie chciała, by jej córka i syn, podobnie jak ojciec, dłużej należeli do kościoła scjentologicznego. Tom Cruise nie przystał na to i to właśnie on wywalczył przed sądem pełnię praw rodzicielskich. Aktor przez wiele lat nie dopuszczał dzieci do matki, izolując je.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Patrick Riviere/Getty Images

Pozostałe wiadomości