Nicole Kidman chce mieć kolejne dziecko? Tym razem nie skorzystają z pomocy surogatki

Nicole Kidman i Keith Urban pragną kolejnego dziecka?
Nicole Kidman i Keith Urban pragną kolejnego dziecka?
Źródło: Getty Images
Media donoszą, że Nicole Kidman i Keith Urban marzą o kolejnym dziecku. Para ma ich aktualnie dwoje, ponadto aktorka, będąc w związku z Tomem Cruisem, adoptowała Isabellę i Connora. Teraz Nicole Kidman ponownie rozważa adopcję.

Nicole Kidman jest jedną z najlepszych aktorek na świecie, laureatką prestiżowej nagrody - Oscara. Pochodzi z Australii i to właśnie ten fakt połączył ją z mężem, piosenkarzem country Keithem Urbanem. Para jest małżeństwem od 16 lat.

Nicole Kidman i Keith Urban chcą odnowić przysięgę?

Zagraniczne media donoszą, że małżonkowie mają w planach ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Chcą odnowić złożoną przeszło 16 lat temu przysięgę. Informator, będący osobą z bliskiego otoczenia gwiazdorskiej pary, zdradził, że ceremonia jest w trakcie przygotowywania, jednak pandemia COVID-19 spowodowała jej przesunięcie. Impreza ma być spokojna, ale dosyć duża - poza rodziną, Nicole Kidman chce zaprosić koleżanki i kolegów z show-biznesu. Informator zdradził, że ceremonia odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

To nie koniec rewelacji zza wielkiej wody! Para ma rzekomo rozważać adopcję. Chcą powiększyć rodzinę i są gotowi na nowego członka. Tym razem jednak prawdopodobnie nie zamierzają skorzystać z usług surogatki, ponieważ zależy im na czasie oraz na ograniczeniu stresu związanego z procedurą.

TAJEMNICEPRODUKCJI1_DOPPELGANGER (1)
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nicole Kidman i Keith Urban - historia miłości

Poznali się w 2005 roku na podczas uroczystości honorującej dokonania australijskich artystów w USA. Keith Urban od razu zauroczył się aktorką, postanowił podejść i porozmawiać. Tak wspominał to wydarzenie w jednym z wywiadów:

"Zebrałem się na odwagę, by iść i to zrobić. Byłem bardzo zdenerwowany, a ona bardzo miła. Powiedziałem "Miło cię poznać" i odszedłem. Dopiero potem pomyślałem: "Może powinienem powiedzieć coś więcej?". Wróciłem, przeprosiłem i zaczęliśmy rozmawiać. Zaiskrzyło".

Wówczas oboje mieli za sobą trudne doświadczenia. Keith Urban zmagał się z nałogami, a Nicole Kidman próbowała się pozbierać po rozwodzie z Tomem Cruisem. Dali sobie szansę po tym, jak w dniu 38. urodzin zabrał aktorkę na spontaniczną wycieczkę. Choć początkowo ukrywali łączące ich uczucie, jednak fotoreporterzy zobaczyli na dłoni aktorki pierścionek zaręczynowy. Para pobrała się w 2006 roku, ma dwie córki - starszą Sunday Rose, którą urodziła Nicole Kidman, oraz młodszą Faith Margaret, której doczekali się dzięki matce zastępczej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Schweizer Illustrierte

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości