Blanka Lipińska oburzona sytuacją na lotnisku. Nie będzie dobrze wspominać urlopu

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska nie będzie dobrze wspominac urlopu
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych relacjonowała swój podróżniczy dramat. Już początek podróży gwiazdy należał do pechowych, ponieważ jej samolot spóźnił się aż o 12 godzin. Jednak to był dopiero początek problemów pisarki.

Blanka Lipińska stała się rozpoznawalna dzięki wydaniu poczytnych erotyków. Jej książki szybko zdobyły miano bestsellerów, a ekranizacje filmowe na ich podstawie znalazły wielbicieli na całym świecie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szkoda czasu na niemiłość" Anny Klimczewskiej – lektura idealna na wakacje
Źródło: "Co Za Tydzień"

Podróżniczy dramat Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska jest jedną z gwiazd, które kochają podróże. Gwiazda jako swoje ulubione miejsca do spędzania czasu często wybiera ciepłe kraje. Pisarka właśnie miała udać się w kolejną rajską podróż, jednak nieoczekiwanie jej plany zostały pokrzyżowane. Zawiniły linie lotnicze i opóźniony samolot.

"Samolot opóźniony już godzinę. Jeszcze do niego nie wsiadłam, a już mnie plecy bolą" - powiedziała na dodanym nagraniu gwiazda.

Okazało się, że Lot Blanki Lipińskiej został przełożony na znacznie późniejszą godzinę, niż gwiazda początkowo przypuszczała. Z jednej godziny opóźnienia szybko zrobiło się dwanaście.

"Hit. Lot z 8:15 przełożyli nam na 19:20... Spędzenie całego dnia na lotnisku było na liście moich marzeń" - napisała zdenerwowana gwiazda.

Blanka Lipińska próbowała zaistniałą sytuację obrócić w żart, jednak po jej mimice twarzy można było wywnioskować, jak bardzo jest zirytowana zaistniałą sytuacją.

"Siedzimy sobie w lounge - jest super... Ja to właściwie leżę, bo, wiecie, to, że my do 19:00 będziemy siedzieć na lotnisku, to jest jedno. Potem nas czeka jeszcze parę godzin podróży" - powiedziała wyraźnie poirytowana na kolejnym nagraniu.

Na całe szczęście w końcu pojawił się upragniony samolot, a Blanka Lipińśka, chociaż z parogodzinnym opóźnieniem, to w końcu może cieszyć się z upragnionych wakacji.

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska opowiedziała o podróżniczym koszmarze, jaki przeżyła
Blanka Lipińska
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska trafiła do szpitala

Blanka Lipińska jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów, zdjęciem udostępnionym w sieci. Gwiazda, którą na Instagramie obserwuje aż 900 tysięcy osób, często publikuje zdjęcia z egzotycznych podróży oraz chwile z życia prywatnego. Tym razem jednak postanowiła podzielić się informacją o swoim zdrowiu.

W przeszłości Lipińska nie raz wspominała o problemach z kręgosłupem, które sprawiały jej wiele bólu. Niedawno celebrytka zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych, co zaniepokoiło jej obserwujących. Teraz okazało się, że powód jej nieobecności to przeprowadzona poważna operacja.

W najnowszym poście na Instagramie Blanka Lipińska poinformowała swoich fanów o zaistniałej sytuacji i przyczynie swojej wcześniejszej nieobecności w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości