Blanka Lipińska wyznała prawdę na temat swojej orientacji. "Kobiety pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska o orientacji seksualnej
Blanka Lipińska o orientacji seksualnej
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska zorganizowała Q&A, podczas którego została zapytana o związek z kobietą. Celebrytka nie migała się od odpowiedzi i szczerze wyznała, co o tym sądzi.

Blanka Lipińska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, której zależy na ciągłym kontakcie z fanami. A ma ich naprawdę wielu. Profil celebrytki na Instagramie obserwuje przeszło 900 tys. internautów z całego świata.

Blanka Lipińska o orientacji seksualnej

Blanka Lipińska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A. Jeden z fanów zapytał celebrytkę o to, czy mogłaby być w związku z kobietą. Blanka Lipińska mogła ominąć to pytanie, zdecydowała się jednak odpowiedzieć.

Nie, kobiety pociągają mnie w sposób seksualny, ale nie dam rady stworzyć z kobietą "relacji partnerskiej", czyt. związku
- napisała.

Odważne wyznanie Blanki Lipińskiej musiało zaskoczyć niejednego fana.

Blanka Lipińska o orientacji seksualnej
Blanka Lipińska o orientacji seksualnej
Źródło: Instagram @blanka_lipinska/https://www.instagram.com/blanka_lipinska/
Blanka Lipińska o secondhandach
Gdzie Blanka Lipińska najczęściej robi zakupy? Blanka wyznała, że uwielbia secondhandy.
Źródło: Co za Tydzień

Blanka Lipińska - kariera, życie prywatne

Blanka Lipińska jest polską autorką powieści erotycznych i celebrytką. Popularność przyniosły jej książki z cyklu "365 dni". Do napisania kontrowersyjnej powieści zainspirowało ją życie seksualne z ówczesnym partnerem. W książce zawarła liczne opisy odważnych scen erotycznych. "365 dni" z miejsca stało się bestsellerem, a niedługo później powstała jego kontynuacja.

Blanka Lipińska była trzykrotnie zaręczona. W 2020 roku związała się z Aleksanderem Milwiwem-Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. Choć para szybko się rozstała, celebrytka nieustannie pytana jest o byłego partnera. Blanka Lipińska otwarcie przyznała, że tego nie znosi.

"Wiesz, że ja miałam też innych chłopaków? Nie tylko Alek Baron jest na świecie, to jest już takie nużące, że wszyscy pytają o niego, a to było 1,5 roku temu. Teraz u jego boku jest przecież inna kobieta i nikt nie zastanawia się nad tym, że jej może być przykro" - tak na pytanie o Barona odpowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości