Uczestniczka "TM" ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji. Poznajecie Blankę?

Uczestniczka "Top Model" ma szansę wystąpić na Eurowizji
Uczestniczka "Top Model" ma szansę wystąpić na Eurowizji
Seksapilu odmówić jej nie można. Tak twierdził przede wszystkim Marcin Tyszka, i między innymi właśnie dlatego nie dostała się do domu "Top Model". Do świata show-biznesu weszła jednak innymi drzwiami. Blanka Stajkow znalazła się w dziesiątce wokalistów, którzy mają szansę reprezentować Polskę na Eurowizji.

W show-biznesie jest od niedawna, a już zdążyła nieco w nim namieszać. Chodzi nie tylko o drogę od modelki do wokalistki, ale i o jej życie prywatne. Ex-partnerem Blanki Stajkow jest obecny chłopak finalistki "Top Model", Nicole Akonhong. Wiecie, o kogo chodzi?

Aktualizacja: Blanka Stajkow będzie reprezentować Polskę na Eurowizji

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Kim jest Blanka Stajkow?

Pierwszy raz zrobiło się o niej głośno po udziale w 10. edycji "Top Model". Jej urodę porównywano do Ariany Grande, a zaczepliwy charakter dał się jury we znaki już w czasie castingowej sesji Marcina Tyszki. Blanka Stajkow odpadła po udziale w bootcampie, jurorzy stwierdzili bowiem, że jest zbyt seksowna na modelkę.

Blanka Stajkow wspominała wtedy, że nie jest bynajmniej obrażona powodem, który nie pozwolił jej wejść do domu modelek. Swoje atuty postanowiła ulokować w innej gałęzi show-biznesu. Blanka (bo to nie tylko imię, ale i pseudonim artystyczny) walczy o miejsce na Eurowizji. Jej singiel "Solo" został wytypowany do finałowego etapu polskich selekcji. Czy będzie reprezentowała Polskę, dowiemy się 26 lutego.

"Utwór "Solo" jest o moich przeżyciach i o tym, że czasem warto być solo, niż być z kimś nieodpowiednim. Nie jest o konkretnej osobie, jest raczej o zlepku różnych relacji, różnych doświadczeń" - powiedziała nam Blanka.

Blanka Stajkow – "Top Model"
Blanka Stajkow w "Top Model"
Blanka Stajkow – "Top Model"
Źródło: TVN

Blanka Stajkow i Smolasty

Czy mamy w takim razie polską Shakirę śpiewającą o Pique? Trudno nie powiązać bowiem końca z końcem, jeśli chodzi o ostatni związek wokalistki. W maju media obiegła informacja o nowej miłości Smolastego. Na uroczych zdjęciach raper obejmował właśnie Blankę Stajkow.

- Zobaczyliśmy się na pewnej gali, złapaliśmy wzrokiem i zaiskrzyło. Potem potoczyło się samo dalej. Ale już po wszystkim - wspomina Blanka.

Para szybko przestała się razem pokazywać, a trzy miesiące później do sieci trafił singiel Blanki "Solo", którego tekst brzmi:

"Było warto grać ze mną nie fair? Kto teraz się śmieje, kochanie? Oglądaj mnie, wszystkie oczy skierowane są na mnie. Założę się, że żałujesz. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe".

Dziś Blanka wspomina związek pozytywnie. Twierdzi, że nie miał szans na przetrwanie, bo zarówno ona jak i raper byli zbyt pochłonięci pracą.

- Rozstaliśmy się w przyjemnych warunkach. Mamy dalej ze sobą kontakt i wspieramy się, ja go bardzo wspieram, trzymam kciuki, on trzyma za mnie. Jesteśmy naprawdę w bardzo dobrej relacji - przekonuje.

Smolasty i Nicole Akonhong - czy nadal są razem?

Blanka pozostaje w kontakcie nie tylko ze Smolastym, ale i z jego nową dziewczyną, finalistką "Top Model". Panie poznały się na bootcampie i konkurowały o wejście do domu modelek. Blanka wróciła do domu, Nicole Akonhong doszła aż do finału. Wokalistka przekonuje jednak, że nie ma w niej zazdrości.

- Bardzo im kibicuję, tak jak każdemu ex - życzę mu wszystkiego dobrego - utrzymuje.

Raper po raz pierwszy zobaczył Nicole Akonhong na żywo podczas nagrań programu "Top Model". Smolasty został zaproszony do występu podczas nocnego pokazu uczestników. Trudność zadania polegała na tym, że szpilki, w których prezentowali się uczestnicy, miały na podeszwach wbudowane kółka. Smolasty łapał w locie upadające uczestniczki, ale jego serce zadrżało tylko przy jednej. I nie była to bynajmniej Nicole Akonhong, tylko Weronika Zoń, zdobywczyni złotego biletu.

Plotka głosi, że po wyłączeniu kamer raper podszedł do Weroniki Zoń, ale zapytana o to uczestniczka nie chce zdradzić szczegółów, za względu na przyjacielskie stosunki z Nicole Akonhong. Wiadomo jednak, że z podchodów nic nie wyszło, bo zdobywczyni złotego biletu wielokrotnie podkreślała jak bardzo zakochana jest w swoim chłopaku.

- Ja się cieszę, że mam chłopaka, który jest totalnym "no name'm", nie jest medialny, nie chce chodzić na eventy. Podziwiam Nicole, nie wiem, co by było, jakbym znalazła sobie chłopaka z tego środowiska - tłumaczy.

Smolasty został poproszony o występ również podczas finału edycji. Wybrał wtedy utwór "Duże Oczy", a tych odmówić nie można zarówno Weronice Zoń, ani Nicole Akonhong.

Czy Smolasty jest obecnie z Nicole Akonhong - tego nie wiadomo. Jeszcze w grudniu para relacjonowała wspólne wakacje, dziś na ich kontach nie ma już śladu po wspólnych zdjęciach. Zostały za to komentarze. Pod odważnym zdjęciem Nicole Akonhong, podpisanym "If you lie next to me", Smolasty napisał "ależ piękna! hooot!"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości