Brat księżnej Kate zostanie ojcem! James Middleton ogłosił radosną nowinę

Brat księżnej Kate zostanie ojcem
Brat księżnej Kate zostanie ojcem
Źródło: Getty Images
W brytyjskiej rodzinie królewskiej mają prawdziwy powód do radości. Brat przyszłej królowej Wielkiej Brytanii niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. James Middleton podzielił się w sieci zdjęciem, na którym widzimy jego żonę w zaawansowanej ciąży.

James Middleton jest najmłodszym dzieckiem Carole i Michaela Middletonów, obok swoich sióstr Pipy i Kate. Jedyny brat księżnej Kate żył z dala od błysku fleszy i niezbyt często pokazywał się u boku siostry. Nieco głośniej zrobiło się o nim w 2019 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Brat księżnej Kate zostanie ojcem

James Middleton udzielił bowiem wywiadu "Daily Mail", w którym powiedział o depresji, z którą się zmagał od 2016 r. Nazywał ją "rakiem umysłu". Biznesmen wyznał również, że zmaga się z zespołem ADD, czyli pochodną ADHD, objawiającą się zaburzeniami koncentracji.

"Dopadało mnie każdej nocy. Katatonia nieistniejących dźwięków grała mi w głowie. Czułem się, jakby ktoś przestawiał mi w głowie stacje radiowe i nie przejmował się tym, że audycja wciąż się zmienia" - wyznał.

Na szczęście w pokonaniu choroby pomogła mu ówczesna narzeczona Alizee Thevenet, a od 2021 r. żona. Małżonkowie wspólnie prowadzą hodowlę psów, a James Middleton jest znanym brytyjskim przedsiębiorcą i posiada udziały w kilku prężnie działających firmach.

Brat księżnej Kate wraz z żoną często dzielą się zdjęciami psów w mediach społecznościowych. Nie ukrywają, że traktują je jak członków rodziny. Teraz jednak ich rodzina się powiększy i nie o kolejnego psa. Okazało się, że James Middleton niebawem zostanie ojcem po raz pierwszy.

James Middleton pokazał zdjęcie ciężarnej żony

Brat księżnej Kate podzielił się zdjęciem ciężarnej żony na Instagramie.

"Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani... To był bardzo trudny początek roku po stracie mojej ukochanej Elli, ale zakończymy go z najcenniejszym małym dodatkiem do naszej rosnącej rodziny" - napisał.

James Middleton w opisie wspomniał o Elli, ukochanej suczce. O wszystkim kilka miesięcy temu napisał na Instagramie.

"Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że odeszła moja droga Ella. Przez 15 lat Ella była u mojego boku, od najciemniejszych dni do najszczęśliwszych. Będzie mi jej strasznie brakować. Ella miała bardzo krótką chorobę, odeszła w moich ramionach w domu i jest teraz pochowana w ogrodzie obok Tilly. Zrobiłem to zdjęcie na kilka godzin przed jej śmiercią. Staram się trzymać, aby to napisać i pomimo faktu, że wiedziałem, że ten dzień nadejdzie, nie czyni to go łatwiejszym. Dobranoc moja kochana Ella, Alizee i psy będą się mną dobrze opiekować" - napisał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości