Mama Jaya-Z wzięła ślub z partnerką. Beyoncé zachwyciła stylizacją

Mama Jaya-Z wzięła ślub z partnerką
Mama Jaya-Z wzięła ślub z partnerką
Źródło: Getty Images North America
Jay-Z i Beyoncé pojawili się na ślubie matki rapera i zadali szyku. Gloria Carter poślubiła swoją wieloletnią partnerkę, Roxanne Wilshire, a zdjęcia z uroczystości już trafiły do sieci. Jak wyglądała panna młoda i jej sławna synowa?

Beyoncé jest w trakcie trasy koncertowej, podczas której towarzyszy jej mąż Jay-Z. Para na chwilę zrobiła sobie jednak przerwę od muzyki i prosto z Europy poleciała do Nowego Jorku, by wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń dla ich rodziny. Mama rapera wzięła bowiem ślub ze swoją wieloletnią partnerką, a na wydarzenie przybyły prawdziwe tłumy gwiazd.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Mama Jaya-Z wzięła ślub z wieloletnią partnerką

Ślub Glorii Carter i Roxanne Wilshire został okrzyknięty przez media jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w Nowym Jorku. Kobiety pobrały się w niedzielę 2 lipca w ekskluzywnym lokalu Tribeca 360° na Manhattanie, a na uroczystości zjawił się tłum gwiazd.

Amerykańskie media dostrzegły między innymi Kelly Rowland, Tylera Perry'ego oraz prezenterkę stacji ABC Robin Roberts. Na ślub przyszła także mama Beyoncé Tina Knowles. Nie zabrakło także oczywiście samej piosenkarki i Jaya-Z.

Para jest obecnie w trasie koncertowej "Renaissance Tour", w ramach której niedawno odwiedzili Warszawę. Chociaż Beyoncé zawsze jest bardzo profesjonalna i stawia fanów na pierwszym miejscu, dla rodziny zrobiła wyjątek i wróciła na chwilę do Stanów Zjednoczonych.

Gwiazda pochwaliła się przerwą w koncertowaniu na Instagramie i pokazała stylizację, w jakiej wystąpiła na ślubie teściowej. Fani byli zachwyceni jej zjawiskową suknią w kolorze pudrowego różu. Gwiazda dobrała do niej woal z piór w tym samym kolorze, a włosy związała w kucyk. Nie da się ukryć, że wyglądała zjawiskowo.

Mama Jaya-Z długo ukrywała, że jest lesbijką. Jak wyglądała na ślubie?

Jay-Z ma troje rodzeństwa, z którymi wychowywał się w dzielnicy Bedford-Stuyvesant na Brooklynie. Ojciec rapera, Adnis Reeves, zostawił ich rodzinę, gdy muzyk miał zaledwie 11 lat. Wówczas to właśnie Gloria Carter musiała udźwignąć trudne zadanie, jakim jest samotne macierzyństwo. Kobieta nie tylko zarabiała na życie całej rodziny, ale także zawsze wiernie wspierała swoje dzieci w realizacji ich pasji.

Gloria Carter bardzo długo ukrywała, że tam naprawdę jest homoseksualna i po raz pierwszy opowiedziała o tym dopiero w 2017 roku. W zrobieniu coming outu pomógł jej sławny syn. Jay-Z zawsze bowiem rozumiał mamę i był dla niej prawdziwym oparciem. Za zgodą kobiety powiedział o tym w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Żyliśmy w trudnej sytuacji, ale moja matka sobie poradziła
- powiedział.

Gloria Carter gościnnie wystąpiła w utworze syna pt. "Smile". W treści utworu opowiedziała o wieloletnim życiu w cieniu, jako lesbijka. Do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu kobiety. Mama rapera postawiła na klasyczny biały garnitur.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości