Britney Spears wybaczyła matce? "Są rzeczy, które trzeba przepracować"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Britney Spears z matką

Życie Britney Spears po odzyskaniu wolności i prawa do decydowaniu o własnym losie miało przypominać bajkę. Tymczasem niemal cały świat śledzi każdy jej post na Instagramie i komentuje zachowanie wokalistki, twierdząc, że kuratela została zniesiona zbyt szybko. Gwiazda stara się nie zabierać w tej sprawie głosu, a jedynie co jakiś czas informuje, że popełniła kolejny krok w kierunku odzyskania dawnego życia. Jednym z nich było... pogodzenie się z mamą.

Britney Spears wielokrotnie w wywiadach i przed sądem zaznaczała, że to rodzina odebrała jej wolność i zniszczyła życie. Konflikt z matką przybrał na sile, gdy piosenkarka zarzuciła rodzicielce korzystanie z jej majątku i lekceważenie błagalnych próśb o pomoc. Jak donoszą zagraniczne media i sugeruje najnowszy post wokalistki w mediach społecznościowych - wszystko się zmieniło. Jak do tego doszło?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?
Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Britney Spears - konflikt z matką

Britney Spears przez lata krytycznie wypowiadała się o własnych rodzicach. Wielokrotnie walcząc o wolność, ujawniała treść prywatnych rozmów i pokazywała, w jaki sposób była ignorowana przez tych, którzy mieli pomóc jej w drodze po zdrowie. W screenach, które pojawiły się na jej instagramowym profilu mogliśmy zobaczyć, że piosenkarka wysyłała do rodzicielki błagalne prośby o pomoc i tłumaczyła, że bezpodstawnie otrzymuje zwiększone dawki leków na schorzenia, które jej nie dotyczą.

"Zrujnowałaś mi życie... Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek dostała od ciebie wiadomość. Czy wspominałaś, że gdy zaczęła się kuratela, ty i żona Bryana [brata Britney - przyp.red.] chodziłyście na wino co wieczór i robiłyście sobie zdjęcia, a ja nie mogłam nigdzie wyjść z własnym chłopakiem? Masz tupet, żeby pokazywać ludziom wiadomości, gdy tak mnie skrzywdziłaś. Nie masz wstydu! A wspominałaś, że na dwa tygodnie przed kuratelą wszystko było już ugadane? (...) Miałyśmy babski wieczór noc przed tym, jak mnie zabrali! To wszystko było częścią planu, a ty udawałaś, że nie masz pojęcia, co się dzieje. Dwa tygodnie później wydałaś książkę i pokazałaś, jak przeżyłam to, że Kevin odebrał mi dzieci... Skrzywdziłaś mnie... Takie są fakty, a to, że nadal udajesz idealną matkę, jest po prostu nie do pomyślenia" - pisała Britney Spears w postach.

Mama piosenkarki nie pozostała dłużna. Wyznała, że również ma dowody na potwierdzenie swojego stanowiska i nieprawdą jest, że ignorowała wiadomości i prośby córki. Zadeklarowała nawet, że przedstawiała je w sądzie. Co ciekawe, Lynne Spears wraz z przyjacielem twierdzą, że Britney nie otrzymywała odpowiedzi, ponieważ ktoś nadzorował jej telefon i usuwał SMS-y, nim ta zdążyła je przeczytać.

Britney Spears pogodziła się z matką?

W środę 25 maja, media obiegła wiadomość, że Britney Spears pojednała się z matką. Śledzący losy piosenkarki paparazzi mieli zauważyć, że kobiety spotkały się na niespełna pół godziny. Wszystko odbyło się w towarzystwie męża gwiazdy pop. Niedługo później, sama Britney Spears potwierdziła te wiadomości, publikując wpis na Instagramie, w którym opowiedziała, iż wierzy, że każdy rodzinny konflikt można zażegnać.

"Moja słodka mama pojawiła się wczoraj w moich drzwiach po 3 latach... To było tak długo... Z rodziną zawsze są rzeczy, które trzeba przepracować, ale czas leczy wszystkie rany! A po tym, jak byłam w stanie przekazać to, co trzymałam przez bardzo długi czas, czuję się tak błogosławiona, że mogliśmy spróbować naprawić wszystko! Kocham cię tak bardzo! Psss... Jestem tak błogosławiona, że możemy wypić razem kawę po 14 latach! Chodźmy potem na zakupy" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości