Lider Budki Suflera czeka na poważną operację. Koncerty odwołane

Lider Budki Suflera ma przejść poważną operację
Lider Budki Suflera ma przejść poważną operację
Źródło: MWMEDIA
Budka Suflera odwołuje najbliższe koncerty. Zespół przekazał fanom smutną wiadomość. Lider grupy ma problemy ze zdrowiem. Czeka go poważna operacja. Mowa o Tomaszu Zeliszewskim, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych polskich perkusistów.

Tomasz Zeliszewski urodził się 26 maja 1955 roku w Tarnowie. Jest perkusistą, autorem tekstów i menegerem Budki Suflera. Z zespołem związany nieprzerwanie od 1974 do 2014 roku. Wrócił do grupy w 2019 roku po reaktywacji i jest jej liderem do chwili obecnej.

Reszta artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Budka Suflera. Tomasz Zeliszewski czeka na operację

Na Instagramie Budki Suflera pojawił się komunikat podpisany przez lidera zespołu. Grupa muzyczna wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem nie będzie mogła wystąpić na koncertach fundacji. Tomasz Zeliszewski wyjaśnił, skąd taka decyzja.

11 stycznia 2023 roku w szpitalu w Lublinie mam wyznaczony termin poważnego zabiegu operacyjnego. Nie jest zatem możliwe, abyśmy mogli zagrać na którymkolwiek koncercie WOŚP w tegorocznym terminie, a Budka Suflera to zespół, nie projekt i zastępstwa nie są możliwe. Zawsze wspieraliśmy szlachetne cele Fundacji i mam nadzieję na przyszłoroczny nasz udział w tej imprezie
- podpisał Tomasz Zeliszewski.

Jacek Kawalec został wokalistą Budki Suflera. Czy czegoś się obawiał?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Do zespołu Budka Suflera w zeszłym roku dołączył aktor Jacek Kawalec. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl powiedział, czy był gotowy zmierzyć się z legendą Krzysztofa Cugowskiego i reakcją jego zagorzałych fanów na wieść o tym, że aktor zajął jego miejsce w zespole.

- Przede wszystkim nie zamierzam nikogo naśladować, bo nie na tym ma to polegać. Jako zespół będziemy kładli nacisk na nowy repertuar, który będę śpiewał po swojemu. Oczywiście dawne przeboje Budki Suflera będę starał się wykonywać z dużym szacunkiem dla tych wersji, które publiczność zna i kocha. Na pewno będę chciał, aby wszystko było prawdziwe i zgodne z moimi emocjami — mówił Jacek Kawalec.

Mam zamiar być jednym z wielu wokalistów Budki Suflera, nie sądzę, żeby chodziło tu o jakieś wyścigi. Publiczność sama wybiera, jakie piosenki kocha i chce zaśpiewać razem z artystami na koncertach. Na pewno nie zamierzam niczego psuć. Jeśli chodzi o Krzysztofa Cugowskiego, to darzę go ogromnym szacunkiem i mam dla niego dużo dobrej energii
- dodał w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości