Burza w sieci. Friz i Wersow źle potraktowali nauczyciela śpiewu?

Wersow i Friz
Wersow i Friz
Źródło: MWMEDIA
Friz i Wersow znaleźli się w centrum internetowego konfliktu. Ogrom emocji wzbudziło zachowanie zakochanych wobec nauczyciela śpiewu - Jakuba Chrzanowskiego. Pracownik na trasie koncertowej dziewczyny próbował jej pomóc w osiągnięciu najlepszych wyników na scenie, został jednak potraktowany w nieuprzejmy sposób.

Internetowa kariera Karola Wiśniewskiego, czyli Friza, rozpoczęła się, kiedy ten zamieszkał wraz z przyjaciółmi w "domu Ekipy", gdzie internetowi znajomi zaczęli nagrywać codzienne filmy na YouTube. Z czasem popularność chłopaka wzrosła do tego stopnia, że stał się jednym z najbardziej znanych influencerów w kraju.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mia Samusionek w Ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Mia Samusionek w Ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Friz i Wersow w środku internetowego konfliktu

Niedawno Wersow i Friz podzielili się z fanami materiałami zza kulis trasy koncertowej dziewczyny. Nie wszystkie nagrania spodobały się jednak internautom. W licznie pozostawionych komentarzach zwrócono uwagę na moment, w którym Friz w nieuprzejmy sposób odpowiedział na sugestię nauczyciela śpiewu, Jakuba Chrzanowskiego, jakoby jego poziom emisji wokalu znacznie odbiegał od tego, zaprezentowanego przez jego ukochaną.

Całą aferę jeszcze bardziej spotęgowało wysunięcie przez Wersow oskarżeń w stronę nauczyciela śpiewu o nieuprzejme zachowanie. Zdaniem influencerki nauczyciel emisji głosu nie miał prawa w ten sposób zwracać się do Friza.

"Do mnie ciśnij, mnie ciśnij, a jego zostaw w spokoju" - mówiła na nagraniu wyraźnie zdenerwowana Wersow.

W odpowiedzi nauczyciel śpiewu wytłumaczył, że nie miał na myśli nic złego, co z pewnością jeszcze bardziej spotęgowało nerwową reakcje fanów na to, jak znana para potraktowała nauczyciela wokalu.

Mała Maja oficjalnie zarejestrowana

Przyjście na świat pierwszego dziecka było jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu Wersow i Friza. Nowo narodzona córka, którą nazywali Małą M, przyszła na świat niedawno, wprowadzając wiele zmian w życie tej gwiazdorskiej pary. Friz postanowił podzielić się radością z narodzin córki ze swoimi fanami. Poinformował ich, że dopełnił swojego obowiązku jako ojciec i zarejestrował nową obywatelkę w urzędzie. W trakcie tego procesu urzędniczka zdecydowała się na miły komentarz, mówiąc, że imię Mai jest już dobrze w urzędzie znane. - Jakie imię to wszyscy wiemy – miała powiedzieć urzędniczka.

Córeczka zakochanych dzięki swoim rodzicom, którzy są znanymi osobowościami w mediach społecznościowych, już zyskała ogromną rozpoznawalność.

Friz zarejestrował pociechę
Friz zarejestrował pociechę
Źródło: Instagram @frizoluszek

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości