Były mąż Jennifer Lopez skomentował jej związek z Benem. Wierzy w tę miłość?

Jennifer Lopez podczas przemówienia
Jennifer Lopez po raz czwarty została żoną
Źródło: Getty Images
Jennifer Lopez w sobotę 16 lipca, podczas kameralnej uroczystości w Las Vegas, poślubiła Bena Afflecka. Mimo że przerwa w związku hollywoodzkich gwiazd trwała przeszło 20 lat, kochankowie wrócili do siebie i w szybkim tempie przeszli następne etapy relacji. Obecnie para wydaje się być niezwykle szczęśliwa i sprawia wrażenie, jakoby nic nie mogło zmącić ich spokoju. Nieco inne stanowisko ma w tej kwestii były mąż celebrytki - Ojani Noa.

Jennifer Lopez od lat ma burzliwe życie uczuciowe. Na swoim koncie ma wiele nieudanych relacji oraz trzy nieudane małżeństwa. Mimo że jeszcze w kwietniu ubiegłego roku gwiazda była narzeczoną Alexa Rodrigueza, z którym związana była przez 5 lat, już rok później stanęła na ślubnym kobiercu z Benem Affleckiem. Ten fakt postanowił skomentować Ojani Noa - pierwszy mąż piosenkarki.

Ojani Noa odniósł się do nowego związku byłej żony

Jennifer Lopez i Ojani Noa byli małżeństwem jedynie rok. Pobrali się w lutym 1997 roku, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory życie byłych małżonków toczyło się w przeciwnych kierunkach. Po niedawnym ślubie Jennifer z Benem Affleckiem, Ojani Noa niespodziewanie uaktywnił się w mediach i skomentował ich związek.

W rozmowie z Daily Mail aktor stwierdził, że małżeństwo hollywoodzkich gwiazd nie ma prawa bytu. Według niego Jennifer Lopez jest osobą zbyt "kochliwą", aby dochować przysięgi złożonej mężowi.

"Ben jest mężem numer cztery. Byłem mężem numer jeden, a ona powiedziała mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, powiedziała, że będziemy razem na zawsze. Jen jest kimś, kto wyjdzie za mąż siedem lub osiem razy. Nie widzę, żeby kiedykolwiek ustatkowała się z jedną osobą. Zależy jej na ciągłym rozwoju w życiu zawodowym, dlatego ma już za sobą trzy dekady kariery. To samo tyczy się jej życia prywatnego, nie lubi stać w miejscu" - powiedział.

Pokaz kolekcji wiosna&lato 2022 Paprocki&Brzozowski
Pokaz kolekcji wiosna&lato 2022 Paprocki&Brzozowski

Jak rozpadło się małżeństwo Jennifer Lopez i Ojani Noa?

Ojani Noa w rozmowie z Daily Mail, poza wyrażeniem opinii dotyczącej nowego małżeństwa Jennifer Lopez, postanowił odnieść się do tego, jak wyglądał ich trwający niespełna rok związek.

Według aktora za rozpad ich małżeństwa odpowiada m.in. mama gwiazdy, która usiłowała poróżnić parę. W jego mniemaniu dla Jennifer Lopez liczyła się wyłącznie kariera, przez co piosenkarka zmieniła się nie do poznania.

- Nie miałem pojęcia, kim ona była. Nasze spojrzenia na siebie natrafiły i pomyślałem, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem. Miała niesamowite ciało. Przeszła od Jen do bycia J.Lo, to był wielki biznes przynoszący miliony. Miała wokół siebie tych wszystkich nowych ludzi, którzy chcieli na niej zarobić. Dzwoniłem, a asystentka mówiła: "Przepraszam, nie ma jej" - wspomina

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości