Camila Cabello zaliczyła wpadkę. Kreacja wymknęła się spod kontrol i... odsłoniła pierś

Camila Cabello odsłoniła pierś w telewizji
Camila Cabello odsłoniła pierś w telewizji
Źródło: Getty Images
Camila Cabello nie uniknęła wpadki w telewizji. Piosenkarka była gościem brytyjskiego show. Była dziewczyna Shawna Mendesa zaprezentowała widzom pewien taneczny ruch i przypadkowo odsłoniła swoją pierś. Artystka zażartowała z sytuacji na TikToku.

Camila Cabello to jedna z najpopularniejszych artystek muzyki pop na świecie. W mediach społecznościowych śledzi ją ponad 60 mln osób.  25-letnia gwiazda rozpoczęła karierę w show-biznesie od występu w amerykańskiej wersji programu "The X Factor". Jeden z jurorów połączył dziewczynę z czterema innymi uczestniczkami show. Tak powstał zespół Fifth Harmony. Dziś Camila Cabello rozwija karierę solową. Właśnie teraz promuje swój nowy singiel.

Camila Cabello pokazała nagą pierś w telewizji

Camila Cabello wystąpiła w programie "The One Show" emitowanym w telewizji BBC. Wokalistka nie pojawiła się osobiście w studio, ale połączyła się z prowadzącymi za pośrednictwem wideorozmowy. Gwiazda promowała swój nowy singiel pt. "Bam Bam". Podczas wywiadu zdarzyło się coś niespodziewanego. Camila Cabello wstała, aby zaprezentować swój ulubiony taneczny ruch z teledysku i przez przypadek pokazała coś więcej. Widzowie show zobaczyli jej nagą pierś. Gwiazda miała na sobie luźną koszulę, która podczas tańca osunęła się z jej ramion.

Camila Cabello zachowała zimą krew, szybko poprawiła stylizację i zareagowała śmiechem. Prowadząca program Alex Jones nazwała sytuację "drobnym problemem z garderobą". Później prezenterka przeprosiła widzów za ten incydent.

"Przepraszam jeszcze raz za problem ze strojem Camilli. Zdarza się najlepszym z nas, prawda?" - zwróciła się do widzów show.

Zobacz wideo:

Joanna Trzepiecińska o udziale w "Mask Singer" i swoim wieku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Camila Cabello żartuje ze swojej wpadki. Internauci są nią zachwyceni

Po wywiadzie gwiazda postanowiła skomentować wpadkę na TikToku. Camila Cabello zamieściła filmik, którym udowodniła, że ma do siebie dystnas.

"Kiedy moja stylistka zapytała, czy chcę nakładki zakrywające sutki, powiedziałam: 'nie'"- taki komentarz piosenkarki widzimy w nagraniu na TikToku. Do wideo dołączyła fragment piosenki ze słowami "Chciałabym mieć wehikuł czasu". Jednak fani artystki nie przejęli się jej wpadką i uznali, że ta sytuacja pokazała, że gwiazda potrafi wybrnąć z każdej sytuacji.

"Ona ma nawet poczucie humoru, jestem zakochany" - napisał fan Camili Cabello na TikToku.

"To nic wielkiego. Ludzie pokazują w mediach społecznościowych o wiele więcej".

"Rozegrała to jak absolutna królowa. Pamiętajcie ludzie, to tylko sutek" - czytamy w komentarzach internautów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości