Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętowali 20. urodziny córki. Opublikowali urodzinowe posty

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas
Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętowali 20. urodziny córki
Źródło: Getty Images
Córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa właśnie obchodziła swoje 20. urodziny. Z tej okazji rodzice Carys Zety Douglas opublikowali na swoich profilach na Instagramie urodzinowe posty.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas to para znanych i cenionych aktorów. Od 18 listopada 2000 roku zakochani są małżeństwem. Mają razem dwójkę dzieci: syna o imionach Dylan Michael i córkę Carys Zeta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maja Ostaszewska o 50. urodzinach
We wrześniu Maja Ostaszewska obchodziła 50. urodziny. Aktorka od lat należy do plejady najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd kina. Jak radzi sobie z myślą o upływającym czasie? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiada, co oznacza dla niej skończenie 50 lat.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Carys Zeta Douglas obchodziła 20. urodziny

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas tworzą niezwykle udane małżeństwo. Para od dawna uchodzi za przykład jednego z najbardziej zgodnych związków w całym Hollywood. Wspomnieni przez ponad dwie dekady wspólnego życia zostali rodzicami dwojga dzieci: syna Dylana i córki Carys.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas wraz z resztą znanej rodziny obchodzili niedawno 20. urodziny najmłodszej pociechy gwiazdorskiej pary - Carys. Na Instagramie dumnych rodziców pojawiły się posty związane z tym wydarzeniem. W związku z zaistniałą okazją mama jubilatki opublikowała nagranie przedstawiające archiwalne zdjęcia córki.

"20 lat temu moja córka Carys znalazła się w moich ramionach i od tamtej pory nie ma dnia, którego bym nie doceniała. Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej pani - napisała pod swoim postem Catherine Zeta-Jones.

Michael Douglas składa życzenia córce

Życzenia już 20-letniej Carys Zeta Douglas złożył również Michael Douglas. Aktor jako zdjęcie obrazujące urodzinowy post dodał aktualną fotografię jubilatki. Fotografia przedstawia półleżącą dziewczynę na kanapie i trzymającą gitarę elektryczną. W swoim poście życzył swojej dorosłej córce wspaniałego roku.

"Mojej kochanej córce Carys życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Teraz kiedy opuszczasz wiek nastoletni, niech to będzie dla Ciebie wspaniały nowy rok, kochanie! Kocham cię!" - napisał aktor.

Carys Zeta Douglas wyraziła swoją wdzięczność i radość z otrzymanych życzeń z okazji swoich urodzin i odpisała na posty rodziców. Wiele serdecznych gratulacji oraz ciepłych słów pojawiło się również w komentarzach od jej licznych fanów, którzy również chcieli uczcić tę wyjątkową okazję.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości